Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 24, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 400 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Gabriella Banhara
The York School - Toronto
NT
1:02.12
Cameron Trovao
Courtice - Courtice
1:02.50
1:04.61
Olivia Di Cristofaro
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.80
1:06.62
Stephanie Benninger
Our Lady of Lourdes H S
NT
1:07.08
Lily Vu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:07.14
Katlyn Butts
Our Lady of Lourdes H S
NT
1:08.74
Danielle Fitzgerald
Malvern - Toronto
NT
1:08.85
Rachel Santini
Father Redmond - Toronto
NT
1:09.80
Stephanie Cestnik
Father Redmond - Toronto
00.60
1:09.89
Natalie Blysniuk
Father Redmond - Toronto
00.40
1:10.05
Amanda Perri
Father Redmond - Toronto
00.40
1:11.19
Liliane Theratil
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:11.26
Maggie Dwyer
Father Redmond - Toronto
00.40
1:11.47
Kayla Messier
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.90
1:12.07
Madeline Arnold
Father Redmond - Toronto
NT
1:13.32
Sydney Spooner
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:13.53
Sabrina Jivani
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:14.48
Megan Meechem
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:15.45
Riley McGuire
Loyola - Mississauga
NT
1:16.53
Aliya Reid
St. Edmund Campion
00.90
1:17.09
Megan Evelyn
Courtice - Courtice
NT
1:17.25
Charisse Saring
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:18.88
Adjoa Osei-Yeboah
Notre Dame - Brampton
00.20
1:19.03
Kanika Duggal
Notre Dame - Brampton
00.50
1:22.23
Simrat Lyall
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
1:26.75
Jasmeen Parmar
Notre Dame - Brampton
00.40
1:29.58
Allyssah Martel
Laura Secord - St. Catherines
NT
1:29.62
Alina Morales Neyra
Gordon Graydon - Mississauga
NT
1:32.64
Jade Burnett
St. Edmund Campion
00.90
DNF
Julia Nerb
St. Edmund Campion
NT
DNF
Natalia Russell-Bell
Notre Dame - Brampton
NT
DNS
Elizabeth Mawalal
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Jordanne Cooke
Notre Dame - Brampton
00.30
DNS
Jacqueline Davidson
The York School - Toronto
NT
DNS
Paula Banhara
The York School - Toronto
NT
DNS
Francesca Garafola
Holy Trinity School
NT
DNS
Kylie Kostecki
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Katherine Lytle
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Kiera Hill
Dr. G. W. Williams - Aurora
1:10.46
DNS
Allison Ngyuyen
St. Joseph - Mississauga
00.20
DNS
Pia David
St. Joseph - Mississauga
00.20
DNS
Janice Emagalit
St. Edmund Campion
00.50
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Points
c
Last updated Fri, 25 Apr 2014 13:26:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en