Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 30, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 400 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Andy Nguyen
St. Joan of Arc - Mississauga
00.90
54.23
Emmanuel Anovue
St. Basil The Great - Weston
NT
58.31
Lucas Kleine
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
59.53
Joshua Solomons
St. John Paul II CSS - Scarbor
NT
60.08
Duncan Steyn
Meadowvale - Mississauga
00.90
60.21
James Wall
TMS School
NT
60.48
Ryan Van Duzen
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
1:01.41
Leonardo Anaya-Arellano
Cardinal Leger - Brampton
00.50
1:01.54
Daniel Endale
Cardinal Leger - Brampton
00.10
1:01.56
David Olona
St. Edmund Campion
00.80
1:02.08
Christopher Kelly
St. Edmund Campion
00.90
1:02.12
Emmanuel Sogelola
St. Edmund Campion
00.10
1:02.97
Ryan Shaw
St. Augustine - Brampton
59.40
1:03.07
Christopher Gilbert
Cardinal Leger - Brampton
NT
1:03.11
William Han
Earl Haig - North York
NT
1:03.14
Andrew Dias
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:03.92
Aaryan Wadhwa
TMS School
NT
1:04.07
Jason Yuen
Earl Haig - North York
NT
1:04.20
Quitin Wayne
Guelph - Guelph
59.50
1:04.58
Adrian White
St. Edmund Campion
NT
1:04.74
Michael Tsimidis
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
1:04.93
Andy Do
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
1:05.09
Hector Gaytan
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:05.20
Bryan Paredes
St. Basil The Great - Weston
NT
1:05.52
Marwan Rahman
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:05.57
David Quan
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
1:05.84
Harjap Singh
Lincoln Alexander- Mississauga
NT
1:06.06
Rene D'Penha
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:06.17
Chris Chaviz
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
1:06.61
Ryanson Nguyen
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:06.66
Tylor Young
Brampton Centennial - Brampton
NT
1:07.06
Rafferty Truong
Earl Haig - North York
NT
1:07.37
Jerry Cardenas
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:07.71
Vipul Gupta
TMS School
NT
1:07.72
Sidharth Sharma
Notre Dame - Brampton
00.60
1:07.87
Kevin Hoang
Earl Haig - North York
NT
1:07.96
Dillon Irani
Courtice - Courtice
NT
1:08.80
Akhilesh Kajla
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
1:08.87
Kun Zhao
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:09.05
Nathan Piggot
Courtice - Courtice
NT
1:09.06
Jason Lo
TMS School
NT
1:09.11
Rocky Campbell
Heart Lake - Brampton
00.50
1:09.37
Liam Taylor
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
1:09.50
Eddie Ouyang
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:10.50
Jordan Gotzamanis
Central Peel - Brampton
NT
1:10.83
Bowen Xue
Earl Haig - North York
NT
1:11.29
Ahmed Kamhawy
Earl Haig - North York
NT
1:11.48
Abdulah Dawd
TMS School
NT
1:12.51
Jasper Oliveros
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:12.69
Wilson Pan
Earl Haig - North York
NT
1:12.70
Youssef Shahin
Earl Haig - North York
NT
1:13.10
Yining Liu
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
1:13.42
Nicolas Lin
Earl Haig - North York
NT
1:14.41
Armen Merzaian
Earl Haig - North York
NT
DNS
Bryan Chung
Earl Haig - North York
NT
DNS
Bhavik Gundapaneni
Lincoln Alexander- Mississauga
00.80
DNS
Nicholas Orellana
St. Edmund Campion
NT
DNS
David Walling
St. Joan of Arc - Mississauga
00.90
DNS
Gregory Nesbeth
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Neethan Selvan
TMS School
NT
DNS
Liam Johnson
Heart Lake - Brampton
00.40
DNS
Lucas Eberhardt
Guelph - Guelph
00.50
DNS
Evan Bellamy
Courtice - Courtice
NT
DNS
Patrick Berumen
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Connor Lewis
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.60
DNS
Eric Flood
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Ayden Jackson
Guelph - Guelph
NT
DNS
Arif Esufali
Earl Haig - North York
NT
DNS
Ben Lalonde
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Points
c
Last updated Mon, 04 May 2015 12:28:07
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en