Meet Info
York Region Finals - 2004
Track and Field
May 11, 2004 to May 12, 2004
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.94 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 1500 Metre Run
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Parrott John
Dr. John M. Denison S.S
4:10.00
4:14.40
10
Chris Brens
Brother Andre C H S
3:59.00
4:23.40
8
Eugene Brusilovsky
Alexander MacKenzie H S
4:20.00
4:24.70
6
Conall McGorory
St. Robert\'s H S
4:18.00
4:27.40
4
Tom Garrow
Country Day School
4:35.00
4:37.40
2
Eli Miller
Vaughan Secondary School
NT
4:39.80
1
Cameron Lynch
Cardinal Carter S S
4:30.00
4:40.90
Jayde Woodruff
Cardinal Carter S S
4:45.00
4:43.20
Nick Trevisan
Cardinal Carter S S
4:38.00
4:47.60
Aaron Taylor
Sir. William Mulock SS
NT
4:53.20
marchant Keith
Newmarket H S
NT
4:54.30
Darryl Weston
Dr. John M. Denison S.S
4:55.00
4:57.60
Sean Grant
Middlefield Collegiate Instit
NT
4:59.60
Kevin Hadaway
Stouffville D H S
5:00.00
4:59.70
nick esterbauer
Thornlea S S
NT
5:00.30
David Simpson
Unionville H S
4:35.00
5:00.60
Kevin Corbett
Unionville H S
5:00.00
5:00.90
Noah Craig
Thornhill S S
NT
5:01.60
James Elliott
Thornhill S S
NT
5:02.00
Matthew Sorbara
St. Elizabeth C H S
5:05.00
5:02.60
Andrew Saunders
Bayview S S
NT
5:02.90
Joel Pichora
Dr. John M. Denison S.S
5:25.00
5:03.00
Anthony Manserra
St. Theresa Lisieux
05.25
5:07.10
Alex Hogg
Aurora H S
NT
5:11.60
Jeff Steele
Markville S S
NT
5:15.40
Barry Biner
Westmount C I
5:16.39
5:17.90
Samuel Lau
Markville S S
NT
5:21.70
Edmond Lung
St. Augustine CHS
NT
5:21.90
Rob Burgess
Huron Heights S S
6:00.00
5:24.10
Yahyah Naheed
St. Joan of Arc C H S
NT
5:38.00
Mike Rayner
Markville S S
NT
5:39.80
John Iglasius
Aurora H S
NT
5:40.10
Jon Hurn
Aurora H S
NT
5:40.10
Danny Gurizzan
St. Thomas of Villanova Colle
NT
5:40.40
Julian Wong
Unionville H S
4:50.00
5:41.80
Nasir Haider
Thornhill S S
NT
5:43.20
mike tam
Thornlea S S
NT
5:43.60
david chan
Thornlea S S
NT
5:46.50
Denis Ng
Milliken Mills H S
NT
5:52.70
Alex DePrima
St. Elizabeth C H S
5:50.00
5:57.60
James Palestini
St. Augustine CHS
NT
DNF
Kiel Drew
Keswick H S
NT
DNF
Richard Caccamo
Unionville H S
4:25.00
DNF
John Knaap
Keswick H S
NT
DNF
Marc Settino
St. Elizabeth C H S
NT
DNF
Kevin Bhopaulsingh
Sir. William Mulock SS
NT
DNF
Kyle Vance
Dr. John M. Denison S.S
5:19.00
DNF
adam flackzyk
Langstaff S S
NT
DNF
kylan gasko
Newmarket H S
5:35.00
DNF
Malcome O'Hare
St. Andrew's College
NT
DNF
c
Last updated Tue, 11 May 2004 17:15:14
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en