Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 24, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Chyna Watson-Reid
St. Edmund Campion
12.60
12.26
Sade McCreath
St. Edmund Campion
12.20
12.50
Angelee Weathers
Father Redmond - Toronto
12.60
13.05
Gwyneth Ellis
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
13.15
Funaya Nwaghada
Notre Dame - Brampton
12.80
13.44
Mia Mahinay
Pope John Paul II - Toronto
NT
13.82
Raphaela Amarioarei
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
13.84
Kianna Gram
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
13.98
Lynda Othman
Laura Secord - St. Catherines
NT
13.99
Breanna Royes
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
13.99
Kiera Hill
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
13.10
Amanda Bayona
Cardinal Newman - Scarborough
13.70
14.09
Chelsea Coleman
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
14.09
Mary Douglas
Ascension of Our Lord-Miss
13.56
14.28
Fendi Akom
Senator O'Connor - Toronto
NT
14.37
Ashley Mcnern
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
14.47
Oneisha Donaldson
Notre Dame - Brampton
13.80
14.57
Karen He
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
14.65
Angelique Jose
Senator O'Connor - Toronto
NT
14.76
Roann Enriquez
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.97
Judith Owusuaak
Senator O'Connor - Toronto
NT
15.03
Kaitlyn Williamson
Our Lady of Lourdes H S
NT
15.13
Sara Mackenson
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
15.29
Linda Cabral
St Martin
NT
15.34
Joylin Slater
Notre Dame - Brampton
14.20
15.36
Clara Roxas
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
15.37
Monique Watson
Stephen Lewis - Mississauga
NT
15.50
Alexia Argiropoulos
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.40
15.55
Samantha Fenelon
Laura Secord - St. Catherines
NT
15.55
Emily Horsfal
Our Lady of Lourdes H S
NT
15.57
Renee Lopez
St. Joseph - Mississauga
00.40
15.69
Alyssia Messier
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.50
15.76
Evani Charitar
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
15.97
Samantha Hasbum
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.40
16.16
Fiona Monteiro
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
16.45
Kasia Palkowski
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.40
16.46
Corina Amarioarei
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.50
16.59
Pooja Rajput
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
16.93
Pinkeshi Sai
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
18.08
Vanessa Soares
Dante Alighiere - Toronto
NT
DNS
Umaimah Adan-Ismael
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Emily Bravo-Rivas
Dante Alighiere - Toronto
NT
DNS
Cherise Davis
St. Edmund Campion
13.70
DNS
Jessica Vergaro
St. Joseph - Mississauga
00.40
DNS
Robyn Bell
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Genevieve Kantorowitz-Sapers
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Taylor Pearson
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Weronika Ryback
St Martin
NT
DNS
Rita Neesan
St Martin
NT
DNS
Yavani Kulasingham
Holy Trinity School
NT
DNS
LeShe Wedderburn
St. Edmund Campion
12.40
DNS
Evani Charitar
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
DNS
Aalina Khalid
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Simi Abreo
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Chyna Watson-Reid
St. Edmund Campion
12.26
12.38
Sade McCreath
St. Edmund Campion
12.50
12.39
Angelee Weathers
Father Redmond - Toronto
13.05
12.93
Gwyneth Ellis
Fletcher's Meadow - Brampton
13.15
13.22
Funaya Nwaghada
Notre Dame - Brampton
13.44
13.60
Mia Mahinay
Pope John Paul II - Toronto
13.82
13.71
Raphaela Amarioarei
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
13.84
13.86
Kianna Gram
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.98
14.22
c
Last updated Fri, 25 Apr 2014 13:26:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en