Meet Info
TDSSAA East Region
May 15, 2014 to May 16, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Marcus Collins
Birchmount Park - Scarborough
NT
23.58
Daniel Wilson
Birchmount Park - Scarborough
00.50
23.62
Damien Paris
Wilfrid Laurier- Scarborough
23.05
24.35
Daniel Hosannah
Sir John MacDonald - Agincourt
NT
24.67
Fritzer Fervius
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
25.74
Michael Pfeffer
Woburn - Scarborough
NT
24.01
Shane Thomas
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
24.09
Matthew Chan
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
24.33
Sam Goffin
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
24.41
Li You
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
24.82
Jordan Spense-Lee
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
25.12
Kemar Burrell
West Hill - West Hill
NT
25.23
Greg Carrington
West Hill - West Hill
NT
25.27
Benjamin Hwang
R.H. King Academy
NT
25.50
Jessie Estwick
R.H. King Academy
NT
25.87
Arun Regi Alex
Woburn - Scarborough
NT
25.10
Steve Dwyer
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
26.24
Damal Antione
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
26.34
Steven Hudson
Cedarbrae - Scarborough
NT
26.84
Jawaski Nickens
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
27.39
Samuel Ackie
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
27.39
Junior Williams
Agincourt - Agincourt
NT
27.63
Gibson Thuo
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
28.26
Arif Hassan
Wexford CSA- Scarborough
NT
29.15
Chad Mohammed
Wexford CSA- Scarborough
00.10
29.22
Boris Guerra
Bendale - Scarborough
NT
30.13
Randall Joseph
West Hill - West Hill
NT
DQ
Tutu Asamoa
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
DNS
Coi Lemard
Sir John MacDonald - Agincourt
NT
DNS
Moeez Patel
Lester B. Pearson- Scarborough
NT
DNS
Isaiah Mckend
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
DNS
Tristan Fuller
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
DNS
Jordan Banton
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
DNS
Martin Rotbauer
Cedarbrae - Scarborough
NT
DNS
Bright Zeng
Sir John MacDonald - Agincourt
NT
DNS
Dwayne Smith
Sir Oliver Mowat - Scarborough
NT
DNS
Ivor Shaw
Bendale - Scarborough
NT
DNS
Jeremy Chionidis
Bendale - Scarborough
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Daniel Wilson
Birchmount Park - Scarborough
23.62
23.28
10
Marcus Collins
Birchmount Park - Scarborough
23.58
23.56
8
Damien Paris
Wilfrid Laurier- Scarborough
24.35
23.80
6
Shane Thomas
David & Mary Thompson-Scarboro
24.09
23.10
5
Michael Pfeffer
Woburn - Scarborough
24.01
24.09
4
Daniel Hosannah
Sir John MacDonald - Agincourt
24.67
24.16
3
Matthew Chan
Dr.Norman Bethune - Agincourt
24.33
24.34
2
Fritzer Fervius
Wilfrid Laurier- Scarborough
25.74
25.78
1
c
Last updated Fri, 16 May 2014 20:10:47
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en