trackdatabase.com logo







Senior Girls 100 Metre Dash (May 4)

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Cassandra GarciaFrancis Libermann- ScarboroughNT12.91
Jazmyn LewisStephen Lewis - Vaughan12.5513.20
Ola AnimashaunAurora High SchoolNT13.44
Stella DadaFrancis Libermann- ScarboroughNT13.64
Melissa ChongSt. Elizabeth - ThornhillNT13.77
Rebekah FeldBill Crothers SS - UnionvilleNT13.77
Amanda SpenceSt. Brother AndreNT13.91
Mikayla HazeltonSir William Mulock - NewmarketNT13.96
Marissa PapaconstantinouBill Crothers SS - UnionvilleNT13.99
Yasmeen SaboorizadehAurora High SchoolNT14.17
Katie LockeDr. G. W. Williams - AuroraNT14.32
Alyssa AmazanSt. Elizabeth - ThornhillNT14.50
Victoria KhounborinhSir William Mulock - NewmarketNT14.52
Brianne LukeUnionville - MarkhamNT14.54
Shuwayne BrownRichmond Hill - Richmond HillNT14.58
Florence AwdeHuron Heights - Newmarket15.0014.60
Kristen MiuraUnionville - MarkhamNT14.66
Elizabeth CampisiVillanova CollegeNT14.74
Lauren ShawCardinal Carter CHSNT14.87
Stephania SanitaSt. Elizabeth - ThornhillNT14.91
Dasha SokolovaVillanova CollegeNT14.97
Winnie WuUnionville - MarkhamNT14.99
Anesa Scott-SabatinFrancis Libermann- ScarboroughNT15.04
Nyika CampbellFrancis Libermann- ScarboroughNT15.09
Olivia LauUnionville - MarkhamNT15.12
Brittney HamiltonUnionville - MarkhamNT15.17
Vanessa DiGiacintoCardinal Carter CHSNT15.18
Soophie LeBlancVillanova CollegeNT15.21
Kianna JohnsonFrancis Libermann- ScarboroughNT15.28
Alyssa ReaumeAurora High SchoolNT15.39
Alyssa Griffith-SavoryMaple - MapleNT15.41
Brenna TingleSt. Elizabeth - ThornhillNT15.48
Jesse BeckerVillanova CollegeNT15.71
Bridget ShepherdSt. Brother AndreNT15.76
Shaunte AndrewsMarkville - MarkhamNT15.85
Valeriya TolstinevaLangstaff - Richmond HillNT16.21
Briana SchultzSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT16.22
Michaela TorchiaHoly Cross - WoodbridgeNT16.39
Keiley FinebergAurora High SchoolNT16.69
Annissa SargeantSt. Joan of Arc - MapleNT16.91
Sarah HerlickCommunity Hebrew Academy-R.H.NT17.04
Daniela BonanniSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT17.19
Dorothy PerelmanCommunity Hebrew Academy-R.H.NT17.75
Patricia EboraSt. Joan of Arc - MapleNT18.83
Sarah PucciarelliSir William Mulock - NewmarketNT22.45
Eve CurtisSt. Brother AndreNTDNS
Ana RodriguesSt. Brother AndreNTDNS
Camilla SuUnionville - MarkhamNTDNS
Qui-ana SpenceBill Crothers SS - UnionvilleNTDNS
Jordan TiddThornhill - ThornhillNTDNS
Mitra ShekariThornhill - Thornhill15.26DNS
Dianne TanasucaSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTDNS
Cailey FehilyKeswick - KeswickNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Cassandra GarciaFrancis Libermann- Scarborough12.9112.6010
Stella DadaFrancis Libermann- Scarborough13.6413.338
Ola AnimashaunAurora High School13.4413.356
Mikayla HazeltonSir William Mulock - Newmarket13.9613.775
Rebekah FeldBill Crothers SS - Unionville13.7713.824
Amanda SpenceSt. Brother Andre13.9113.823
Melissa ChongSt. Elizabeth - Thornhill13.7713.972
Jazmyn LewisStephen Lewis - Vaughan13.20SCR
Last updated Fri, 05 May 2017 18:58:56
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.