trackdatabase.com logo







Junior Girls 4x100 Metre Relay

Final
Team/School Seed TimeFinalPoints
St. Roch - Brampton
1. Quirrah Abbott-Hill-Smith 2. Kaysen Drummond 3. Monaye Mitchell
4. Aneesa Buchanan 5. Fayola Harman 6. Brianna DiMascio
50.3550.4910
David Suzuki SS - Brampton
1. Monique Davidson 2. Samantha Melbourne 3. Gemiah Lewis
4. Anissa Francis 5. Kalila Ricketts 6. Kayla McLeggon
51.0150.718
Ascension of Our Lord-Miss
1. Oliveya Henry-Morrison 2. Destiny Harper 3. Edwina Amankwah
4. Raven Christie 5. Grace Amos-Omoruyi 6. Surayyah Allison
52.5152.086
St. Marguerite d'Youville-Bram
1. Toni Plummer 2. Mahalia Mitchell 3. Stephanie D'Lima
4. Trichelle Wright 5. Elizabeth Martin
55.6952.415
St. Joseph - Mississauga
1. Ke-Shante Clarke-Hong 2. Meagan Aranha 3. Giselle Hinds
4. Sienna Dowling 5. Rachael Day
54.2752.804
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1. Chloe Vukosa 2. Hannah Brown 3. Debbie Buck
4. Katie Ruch 5. Alyssa Carey 6. Sarah Steele
56.0154.163
St. Marcellinus - Mississauga
1. Jessica Coutinho 2. Adiva Siddiqui 3. Esther Colasanti
4. Wynebelle Cabrera
57.5055.782
Central Peel - Brampton
1. Abenen-Shepsu Brown 2. Amira Crandon 3. Nidhi Mehta
4. Sashleen Chudhey 5. Ezra Simmons
1:10.0056.251
Stephen Lewis - Mississauga
1. Briette Hinds 2. Daniesha Burke 3. Maryam Ajez
4. Maureen Gaka 5. Fauzia Agbonhin
01.0156.49
Clarkson - Mississauga
1. Laura Onis-Naidenova 2. Mia Langley 3. Simone Ward
4. Sypress Allen 5. Rayan Tahil 6. Anna Satterthwaite
60.0056.73
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1. Kathryn Beri 2. Nicole Kata 3. Ashley Spafford
4. Mary Angel Tabios
58.0058.32
St. Augustine - Brampton
1. Sierra Anderson 2. Sadie Morris 3. Brianna Ward
4. Mirphie Kananga 5. Sheniece LLewellyn 6. Anu Sanni
52.08DQ
St. Edmund Campion
1. Jade Oliver 2. Jazmine Oliver 3. Danielle Corbin
4. Jaida Hector 5. Mya Hastings 6. Janelle Ellis
50.90DQ
Fletcher's Meadow - Brampton
1. Jehad Eid 2. Markicia Fletcher 3. Zahra Gabajiwala
4. Abigail Joseph 5. Khusbu Patel 6. Javielle Smith
58.00DQ
Fr Michael Goetz - Mississauga
1. Victoria Machino 2. Shauny Reyes 3. Ayesha Abdullah
4. Maira Ahmer 5. Maryam Aboelhoda 6. Maya Albaghdadi
57.03DQ
ES Sainte-Famille - Mississaug
1. Marianne Silu 2. Lynn Chelsy Indjike Bell 3. Breanna Liaki
4. Christ-Vie Ngondo 5. Brea Maloney 6. Nicole Abi-Najem
54.29DNS
Last updated Sat, 20 May 2017 18:09:49
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.