Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 24, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Tyrese Brissett
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
11.65
Joshua Agyenim-Boateng
St. Edmund Campion
11.80
11.75
Joseph Sinogo
Dante Alighiere - Toronto
NT
11.90
Nathaniel Ampofo
Stephen Lewis - Mississauga
12.45
12.02
Nicolas Mills
St. Edmund Campion
00.20
12.12
Jayden Samuels
St. Edmund Campion
12.20
12.17
Romar Thompson
Loyola - Mississauga
NT
12.17
Nithin Avula
St. Edmund Campion
12.60
12.18
Kishi King
St. Joseph - Mississauga
12.70
12.18
Garnett Graham
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.31
Sean Lejao
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.31
Jimane Bello
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.33
Quinn Dudley
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
11.50
12.56
Ralph Adedeji
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.61
Dinith Dissanayake
Notre Dame - Brampton
11.50
12.62
Daniel Kwan
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.62
Stephen Babb
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.62
Jeremy Sia
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.64
Matthew MacIsaac
St. Joseph - Mississauga
00.30
12.65
Gabriel Iozzo
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
11.50
12.66
Enoch Addo
Loyola - Mississauga
NT
12.69
Vincent Nguyen
Notre Dame - Brampton
12.50
12.76
Nathaniel Ganesh
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
12.82
Jey Kalithas
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.88
Enzo Arpino
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
12.89
Ashton Petrie
Our Lady of Lourdes H S
NT
12.89
Markus Hamann
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
12.94
Eric Akin
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
12.95
Gabe Oko-Oboh
St. Joseph - Mississauga
00.30
13.03
Jerrod Ceccini
Timiskaming District Secondary
NT
13.10
Sami Bukhari
Gordon Graydon - Mississauga
NT
13.12
Alex Carlone
St. Joseph - Mississauga
00.30
13.13
Christian Wichtler
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
13.14
Emelio Nunez
Pope John Paul II - Toronto
NT
13.16
Dennis Rossler
Cardinal Newman - Scarborough
12.70
13.18
Sandroll Rodriguez
St Martin
NT
13.20
Ngige Gordon
Marshall McLuhan - Toronto
NT
13.25
John-Paul Lecanda
St Martin
NT
13.26
Patrick Ramsay
Timiskaming District Secondary
NT
13.40
Nikolas Trivanovic
The York School - Toronto
NT
13.43
Brodie Meadows
Our Lady of Lourdes H S
NT
13.54
Andrew George
Gordon Graydon - Mississauga
NT
13.55
Mohammed Mehkari
Gordon Graydon - Mississauga
NT
13.61
Aqib Rahman
The York School - Toronto
NT
13.73
Colin Shum
Gordon Graydon - Mississauga
NT
13.78
Eduardo Cegielski
Father Redmond - Toronto
NT
13.83
Momin Butt
Stephen Lewis - Mississauga
NT
13.87
Joseph Adisa
St. Edmund Campion
13.50
14.05
Tallal Khan
Stephen Lewis - Mississauga
NT
14.27
Jason Ngai
Marshall McLuhan - Toronto
NT
14.72
Daniel Volante
St Martin
NT
15.17
Matthew Wu
Gordon Graydon - Mississauga
NT
15.20
Eli Kayeye
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Jason Braganza
St Martin
NT
DNS
Jack Wunder
The York School - Toronto
NT
DNS
Gangandeep Singh
Fletcher's Meadow - Brampton
11.68
DNS
Tyler Tannahill
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Mitchelll Byrne
St. Edmund Campion
11.80
DNS
Alejandro Blanco
Cardinal Newman - Scarborough
NT
DNS
Clythus Griffith
St. Joseph - Mississauga
00.20
DNS
Tyler Wilson
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Jessie Viscara
Cardinal Newman - Scarborough
NT
DNS
Kevin Adada
Dante Alighiere - Toronto
NT
DNS
Chijikoke Anekwwonye
Loyola - Mississauga
NT
DNS
James Weir
Ascension of Our Lord-Miss
12.65
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Tyrese Brissett
Fletcher's Meadow - Brampton
11.65
11.51
Joshua Agyenim-Boateng
St. Edmund Campion
11.75
11.74
Nathaniel Ampofo
Stephen Lewis - Mississauga
12.02
11.88
Joseph Sinogo
Dante Alighiere - Toronto
11.90
11.99
Nicolas Mills
St. Edmund Campion
12.12
12.14
Jayden Samuels
St. Edmund Campion
12.17
12.30
Nithin Avula
St. Edmund Campion
12.18
12.37
Romar Thompson
Loyola - Mississauga
12.17
12.44
c
Last updated Fri, 25 Apr 2014 13:26:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en