trackdatabase.com logo







Grade 7&8 Girls 2500 Metre CC Run

Final
Name Team/SchoolFinalPoints
Shannon O'ReillyTimiskaming District Secondary9:48.00
Chanell DuffyEnglehart HS Elementary9:51.00
Lindsay FletcherNorth Bay Legion Track Club9:57.00
Madison BrunetTimmins-Porcupine10:07.00
Marguerite Bourdage-CoteTimmins-Porcupine10:14.00
Anna SeguinNorth Bay Legion Track Club10:32.00
Taylor AshSt. Luke School10:40.00
Kaitlin ThibaultEcole catholique St-Michel11:02.00
Sierra A CommandMSB11:07.00
Alexa RiceTimmins-Porcupine11:07.50
Sarah DeforgeTimmins-Porcupine11:14.00
Dylan BrownleeEnglehart HS Elementary11:16.00
Ally DechSt. Luke School11:18.00
Gwyneth DurocherHoly Cross Wolves11:20.00
Gracie-May SaintEnglish Catholic Central11:24.00
Gabby RussoSt. Luke School11:25.00
Emma RenaudEcole catholique Ste-Croix11:36.00
Vanessa PattersonTimiskaming District Secondary11:42.00
Lanie GuimondKirkland Lake District Comp.11:47.00
Alexie BertheletteEcole catholique St-Michel11:52.00
Grace MiletteEcole catholique St-Michel12:04.00
Sydney LaCarteEnglehart HS Elementary12:04.50
Aimee-Lynn A WilsonSt. Hubert School12:06.00
Lizzie HerdTimiskaming District Secondary12:10.00
Hannah DesrosiersSt. Luke School12:11.00
Hadley RicherKirkland Lake District Comp.12:13.00
Emma BrownSt Pats12:14.00
Abbey HubbardSt. Luke School12:24.00
Sierra BoucherTimiskaming District Secondary12:25.00
Ayden MichaudSt. Luke School12:25.50
Chloe JohnstonEnglish Catholic Central12:27.00
Myriam BoucherEcole catholique Ste-Croix12:28.00
Aurora SampsonKirkland Lake District Comp.12:32.00
Emeley DuchesneEcole catholique Ste-Croix12:44.00
Katelyn K DeCookSt. Hubert School12:56.00
Jacqueline J Dokis-LalievreSt. Hubert School12:57.00
Jessica HarrisonEnglehart HS Elementary12:57.50
Julia TurnerEnglish Catholic Central12:58.00
Mackenzie KochAssomption Earlton13:16.00
Emily BallantyneSt. Luke School13:37.00
Aine BennettEcole catholique Ste-Croix13:42.00
Chantel DuffyEnglehart HS Elementary13:43.00
Kailey WalshEcole catholique St-Michel13:49.00
Katelyn StevensonEnglehart HS Elementary13:49.50
Zoey LachapelleAssomption Earlton13:52.00
Angelina KirkeyAssomption Earlton14:08.00
Hillary ShabaKirkland Lake District Comp.14:11.00
Samantha BreaultEcole catholique St-Michel14:38.00
Julianne WillardEcole catholique St-Michel14:43.00
Jersey ChaputKiwetin14:50.00
Maggie MowbrayEnglehart HS Elementary14:55.00
Destiny GreysonSt Pats15:14.00
Hailie GreysonSt Pats15:14.50
Aurora DewarSt Pats15:19.00
Emily PetersMSB15:31.00
Bailey PhaneufEcole catholique St-Michel15:33.00
Josee LamotheEcole publique Etoile du Nord15:34.00
Alexandra LangloisKirkland Lake District Comp.15:37.00
Billie MontreuilEcole publique Etoile du Nord15:39.00
Anastasia PolsonKiwetin15:45.00
Kiara WongEnglish Catholic Central15:49.00
Stevie LewisKirkland Lake District Comp.15:49.50
Paige GartnerHoly Cross Wolves15:57.00
Paris PetersTimiskaming District Secondary16:02.00
Felicity EckensvillerTimiskaming District Secondary16:03.00
Krystal HardistyHoly Cross Wolves16:09.00
Haly TrottierEcole catholique St-Michel16:22.00
Grace ClarkSt. Luke School16:30.00
Kynisha StolzHoly Cross Wolves16:32.00
Abby LafondEcole catholique St-Michel16:54.00
Genevieve DunnSt. Luke School17:03.00
Tyra McLarenKiwetin17:03.50
Grace TwinerEnglish Catholic Central20:41.00
Emily E ThompsonMSB22:12.00

Girls Team Scores
Rank Team/School Total1 2 3 4 5* 6* 7* 8* 9* 10*
No Teams


Last updated Wed, 12 Oct 2016 12:34:00
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.