Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 25, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Mariam Ajiroba
St. Augustine - Brampton
13.10
13.44
Funaya Nwaghodo
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
14.18
Kamilat Williams
St.Marguerite d'Youville-Bramp
NT
14.31
Jasmine Sykes
St. Marcellinus - Mississauga
14.23
14.47
Uzoezi Isaacs
St. Edmund Campion
NT
15.10
Tneesha Rider
Our Lady of Mount Carmel-Missi
14.00
15.22
Jessica L Foo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.80
15.29
Tatiauna Thorpe
St. Roch - Brampton
13.40
15.35
Shanelle Facey
Brampton Centennial - Brampton
15.00
15.45
Nicole De Souza
Campion
NT
15.61
Miko Torralba
St. Joseph - Mississauga
13.00
15.72
Amanjot Saral
Applewood Hts - Mississauga
17.20
16.12
Alexis Blair-Hamilton
St. Roch - Brampton
14.77
16.14
Linda Cabral
St Martin
NT
16.22
Alexandra Evans
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
15.00
16.22
Paulina Pojedyniec
Iona Catholic - Mississauga
NT
16.23
Katelyn Barham
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
16.33
Kelly Ratajczak
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
16.41
Ledijah Francis
Cardinal Leger - Brampton
14.00
16.59
Roann Enriquez
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
16.60
Tiana Downey
St Martin
NT
16.85
Timone Taylor
St. Edmund Campion
NT
16.94
Tishanna Amede
St Martin
NT
17.01
Ruby Lingham
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
17.13
Kayla Cunanan
Cardinal Leger - Brampton
15.00
17.30
Nadel Dolcy
St. Augustine - Brampton
14.70
17.32
Luz Ogando
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
17.34
Kayleen Cadalin
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
17.41
Corina Amarioarei
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
16.00
17.75
Ceara Galli
St. Marcellinus - Mississauga
15.65
DNS
Joanne Tran
St. Marcellinus - Mississauga
15.60
DNS
Sabrina Nerb
Campion
NT
DNS
Jadyn Chevannes-Skeen
St. Roch - Brampton
12.10
DNS
Tosin During
St. Edmund Campion
NT
DNS
Ellecia Spencer
Cardinal Leger - Brampton
13.10
DNS
Lucy Zhang
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Chloe Hill
St. Michael S.S.
14:15.00
DNS
Mary Danso
St.Marguerite d'Youville-Bramp
NT
DNS
Lisa Anto
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
15.00
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Mariam Ajiroba
St. Augustine - Brampton
13.44
13.40
Funaya Nwaghodo
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.18
14.45
Kamilat Williams
St.Marguerite d'Youville-Bramp
14.31
14.49
Jasmine Sykes
St. Marcellinus - Mississauga
14.47
15.04
Uzoezi Isaacs
St. Edmund Campion
15.10
15.40
Tatiauna Thorpe
St. Roch - Brampton
15.35
15.44
Jessica L Foo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
15.29
15.47
Tneesha Rider
Our Lady of Mount Carmel-Missi
15.22
15.68
c
Last updated Wed, 01 May 2013 13:18:44
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en