trackdatabase.com logo







Senior Girls 400 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalPoints
Mya HastingsSt. Edmund Campion1:02.001:02.036
Jazmine OliverSt. Edmund Campion59.001:02.185
Lauren JacobsSt Martin CSS - Mississauga1:02.001:02.334
Kaysen DrummondSt. Roch - Brampton1:02.001:03.453
Angelisa WallaceRick Hansen - MississaugaNT1:04.122
A'asia PalmerSt. Edmund Campion1:01.001:05.321
Zoe PhillipsEden High School - St. CathariNT1:05.67
Georgia ParshuramSt. Clement's SchoolNT1:06.70
Edwina AmankwahAscension of Our Lord-Miss1:08.001:06.72
Cherelle ClarkeSt. Thomas Aquinas - Brampton1:04.001:06.90
Kylie HolmanSt. Clement's SchoolNT1:07.88
Jadyn HeathRick Hansen - MississaugaNT1:07.93
Cassidy DassRick Hansen - MississaugaNT1:08.06
Elizabeth LewisSt. Augustine - Brampton1:02.101:08.25
Janelle ClarkeBrampton Centennial - Brampton1:10.001:09.11
Chloe VukosaOur Lady of Mount Carmel-Missi1:07.001:10.76
Rianna CassieSt Martin CSS - MississaugaNT1:11.54
Lexie CoakleyBrampton Centennial - Brampton1:10.001:11.90
Lauren ChisholmSt. Clement's SchoolNT1:12.28
Teshi Bollo-KamaraSt. Edmund Campion1:04.001:13.15
Kalisha BrownSt. Edmund Campion1:05.001:14.20
Sonia SainiSt. Marguerite d'Youville-Bram1:10.001:14.30
Jahdaeja KongBrampton Centennial - Brampton1:12.001:14.45
Jaida HectorSt. Edmund Campion1:09.001:14.73
Jessica HenryHarold M Brathwaite - BramptonNT1:15.26
Jasjeet ChhokerThe Woodlands - MississaugaNT1:15.30
Kyra Chang-LewisCawthra Park - MississaugaNT1:15.70
Breanna LundSt. Peter's - BarrieNT1:17.68
Victoria VeronesiEtobicoke Arts - TorontoNT1:21.03
Sophie ThomSt. Clement's SchoolNT1:22.35
Ariel MilneEtobicoke Arts - TorontoNT1:22.73
Shifa ZafarRick Hansen - MississaugaNT1:23.12
Lara FielSt Martin CSS - MississaugaNT1:23.42
Jacqueline WuThe Woodlands - MississaugaNT1:27.90
Maneesha JohalHarold M Brathwaite - BramptonNT1:31.65
Natalie TegartThe Woodlands - MississaugaNT1:32.50
Elyse ArmstrongBrampton Centennial - Brampton1:07.00DNS
Jolyssa ArmstrongBrampton Centennial - Brampton1:10.00DNS
Janelle EllisSt. Edmund Campion1:06.00DNS
Devynn GarrowSt. Clement's SchoolNTDNS
Meghan GipsonSt. Clement's SchoolNTDNS
Vivian TrinhCawthra Park - MississaugaNTDNS
Jennifer Tram SuCawthra Park - MississaugaNTDNS
Alicia KellsOur Lady of Mount Carmel-Missi1:07.00DNS
Maya PankiwHoly Name of Mary College SchoNTDNS
Eden SeniorMayfield - Brampton58.31DNS
Simonne RauchHoly Name of Mary College SchoNTDNS
Janessa LewisSt. Joseph - Mississauga1:14.00DNS
Allison GravelleUnionville - MarkhamNTDNS
Ashley OngW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Rasheda GillisCawthra Park - MississaugaNTDNS
Hajir H ObadaThomas L Kennedy - MississaugaNTDNS
Selena StucklessRobert F. Hall - Caledon EastNTDNS
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.