Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 18, 2011 to May 19, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
1B Male 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Richard Anokye
Philip Pocock - Mississauga
31.44
28.47
10
Eddie Nicks
St. Augustine - Brampton
34.45
29.06
8
Ryan Thompson
Ascension Eagles
NT
29.28
6
Tyler Feniquito
Philip Pocock - Mississauga
32.25
29.66
5
Nosley Burton
North Peel - Brampton
35:00.00
30.06
4
Richard Cocomello
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
30.50
3
Michael Veiga
Philip Pocock - Mississauga
35.44
31.15
2
Francis Ferlito
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
31.66
1
Ron Adea
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
31.72
Elvin Lai
West Credit - Mississauga
45.00
32.66
Brandon Wixson
North Peel - Brampton
34:00.00
32.81
Dani Donaldson
West Credit - Mississauga
41.24
32.91
Isaac Orellana
North Peel - Brampton
29:00.00
32.96
Nicholas Romano
Philip Pocock - Mississauga
43.56
33.56
Marco Bottoni_Lucente
Ascension Eagles
NT
33.97
Shu Sritharan
North Peel - Brampton
32:00.00
34.38
Anthony Rodriguez
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
34.59
Jeriel Turingan
erindale
NT
34.63
Adrien Dunn
John Fraser
NT
34.72
Brandon Jailal
TlKennedy Kougars
NT
34.80
Mantej Sidhu
erindale
NT
34.81
Eric Petronis
Philip Pocock - Mississauga
40.94
34.91
Dyaln Hallet
West Credit - Mississauga
40.32
35.05
Paul P Rubino
St. Michael S.S.
NT
35.12
Shamar Richards
North Peel - Brampton
19:00.00
35.22
Joshua Moran
Ascension Eagles
NT
35.40
Robert Wollziefer
St. Marcellinus - Mississauga
29.91
35.90
Patrick Sadkiewicz
Philip Pocock - Mississauga
46.00
35.96
Mike Hong
West Credit - Mississauga
43.06
36.02
Sam Hematnia
West Credit - Mississauga
40.94
36.09
Daniel Oliveira
St. Marcellinus - Mississauga
28.06
36.44
Shaun Zaman
SandalwoodParkholme
43.81
36.50
Andrew Mota
Ascension Eagles
NT
36.75
Andrij Starko
Philip Pocock - Mississauga
46.15
36.88
David Fiore
Ascension Eagles
NT
36.94
Zaid Abdul Ghani
TlKennedy Kougars
NT
37.03
Samuel Ranches
Ascension Eagles
NT
37.44
Mathew De Stefano
d'Youville
50.00
37.72
Stanley Xavier
Ascension Eagles
NT
37.88
Chinell Hosang
St. Roch C.S.S. - Brampton
NT
37.97
Brandon Gibbs
Philip Pocock - Mississauga
45.41
37.97
Elisha Joseph
St. Roch C.S.S. - Brampton
NT
38.22
Ryan Gerger
Philip Pocock - Mississauga
49.60
38.25
Brandon Khan
Heart Lake Secondary School
36.77
38.44
Josh Coates
St. Roch C.S.S. - Brampton
NT
38.52
Connor Thomas
Philip Pocock - Mississauga
49.00
39.41
Tyler Phalen
Gordon Graydon - Mississauga
NT
39.72
Andrew Quach
d'Youville
47.00
40.44
Stephen Siemens
Ascension Eagles
NT
40.54
Brandon Tsu
Chinguacousy - Brampton
53.60
40.56
Adam Abu-Jazar
Parkholme School
40.04
40.62
Shawn Clendenning
Gordon Graydon - Mississauga
NT
40.97
Jacob Stolarczyk
Philip Pocock - Mississauga
45.16
41.57
Daniel Gardhouse
SandalwoodParkholme
52.09
41.60
Alexander Maksimovic
TlKennedy Kougars
NT
42.12
De-Jean Tomlinson
Parkholme School
44.85
42.53
Nicholas Carroll
Philip Pocock - Mississauga
51.31
42.60
Kyle Jedan
Chinguacousy - Brampton
53.30
43.19
William Hoang
TlKennedy Kougars
NT
43.28
Jean Carlo Cueto
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
43.44
Darek Suska
Philip Pocock - Mississauga
50.00
44.00
Matthew Head
Rick Hansen - Mississauga
48.00
44.19
Jasen Fontanos
d'Youville
52.00
45.37
Kobina Akuakua
d'Youville
54.00
45.85
Matthew Mandaliti
St. Marcellinus - Mississauga
33.90
46.30
Avnish Puri
West Credit - Mississauga
50.47
46.78
Nigel Menezes
St. Marcellinus - Mississauga
35.66
47.18
Shawn Fuller
Brampton Centennial Secondary
41.00
47.25
Cameron Hodder
Chinguacousy - Brampton
1:24.00
47.72
Jordan Phongphilack
SandalwoodParkholme
24.81
48.50
Kulmeet Gahunia
Parkholme School
42.45
49.00
Karcell Higgins
erindale
NT
49.35
Ahmad Atia
Rick Hansen - Mississauga
42.00
49.69
Michael Alexander Le
Parkholme School
1:09.00
50.13
Danny Ung
Chinguacousy - Brampton
53.30
50.44
Alex Hogg
Brampton Centennial Secondary
50.00
50.69
William Harkness
Philip Pocock - Mississauga
56.35
52.63
Andre Palmer
West Credit - Mississauga
43.00
55.06
Randeep Rihal
Parkholme School
57.84
1:05.72
Navjit Cheema
Chinguacousy - Brampton
1:10.20
1:06.91
Ryan Stokes
Chinguacousy - Brampton
1:20.00
1:09.50
Michael Malo
Parkholme School
48.97
1:16.19
Khalid Saadalden
Parkholme School
1:59.89
1:16.47
Alexander Poutsoungas
Philip Pocock - Mississauga
45.45
DNS
Elijah Julian Cruz
Ascension Eagles
NT
DNS
Connor Wilson
Applewood School
30.00
DNS
Anthony Riggio
Philip Pocock - Mississauga
38.72
DNS
Dylan Taylor
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Sheldon Rose
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Richard Lugo
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Ryan Hopkins
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Michael Fantin
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Daniel Maiola
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Joshua Brandon
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Jaffar Khorasanee
Rick Hansen - Mississauga
45.00
DNS
Ahmed Shaikh
Rick Hansen - Mississauga
45.00
DNS
c
Last updated Tue, 24 May 2011 17:39:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en