trackdatabase.com logo







Junior Boys 400 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalPoints
Jaheim HallSt. Thomas Aquinas - Brampton55.0054.096
Josh PierreSt. Peter's - BarrieNT54.385
Keith JohnsonSt. Peter's - BarrieNT54.414
Peter MagdicRobert F. Hall - Caledon East1:05.0054.653
Christian RachnerSt. Roch - BramptonNT55.352
Ayo AdefoworaSt. Thomas Aquinas - Brampton58.0055.841
Matthew PanzaOur Lady of Mount Carmel-Missi58.0056.17
Jose CastroSt. Thomas Aquinas - Brampton56.0057.20
Noah FindlaySt. Edmund Campion57.0058.04
Eric SuUnionville - MarkhamNT58.15
Jacob McKeeSt. Joseph - MississaugaNT58.22
Eliazar HenrySt. Edmund Campion1:02.0060.00
Sean KimEtobicoke Arts - TorontoNT60.48
Davide RadaelliES Sainte-Famille - Mississaug1:06.001:01.59
Amani SloleyCentral Peel - Brampton1:02.501:01.69
Nirmal HegdeHarold M Brathwaite - BramptonNT1:01.90
Thomas DicksMeadowvale - MississaugaNT1:02.13
Rayan TariqRick Hansen - MississaugaNT1:02.13
Janai Odle-SyllaSt. Edmund Campion1:03.001:02.26
Sean BilalogluIona Catholic - MississaugaNT1:02.30
Abdul AleemRick Hansen - MississaugaNT1:03.31
Stuart RalstonEtobicoke Arts - TorontoNT1:03.61
Ameer AbdulsaterOur Lady of Mount Carmel-MissiNT1:04.15
Andrew Guevara PerezGlenforest - Mississauga1:05.001:04.67
Calvin JohnsonMeadowvale - MississaugaNT1:04.76
Leo DesbiensES Sainte-Famille - Mississaug1:01.001:05.23
Thomas LinUnionville - MarkhamNT1:05.40
Brian ZangBrampton Centennial - Brampton1:05.001:05.54
Kandolo Kwa NzambiES Sainte-Famille - Mississaug1:02.001:06.73
Arshpreet ChabbewalHarold M Brathwaite - BramptonNT1:07.04
Kevin MaUnionville - MarkhamNT1:07.27
Patrick ReadyES Sainte-Famille - Mississaug1:02.001:07.50
Jay GandhiMayfield - Brampton1:02.501:07.53
Clinton OnakoyaSt. Edmund Campion1:05.001:07.61
Jay PatelRick Hansen - MississaugaNT1:08.41
Lazaros TrifondisSt Martin CSS - MississaugaNT1:08.71
Justin CummingsSt. Thomas Aquinas - Brampton57.001:09.80
Giovani GhanemES Sainte-Famille - Mississaug1:02.001:09.92
Eesa AliRick Hansen - MississaugaNT1:10.60
Andy ZhangUnionville - MarkhamNT1:11.22
Muhammad ChaudharyErindale - Mississauga1:15.001:12.21
Haseeb SyedRick Hansen - MississaugaNT1:12.56
Matteo PrincipeOur Lady of Mount Carmel-MissiNT1:15.43
Sanjeet ChanaRick Hansen - MississaugaNT1:18.31
Ray LinErindale - Mississauga1:15.001:19.36
Zora RaiAscension of Our Lord-Miss1:03.111:20.15
Rehmat GillRick Hansen - MississaugaNT1:24.00
Palmer ZuckermanEtobicoke Arts - TorontoNTDNS
Edward NaW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
LeKang WangW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Imran HaqueW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Colby Younker-TsaltasLorne Park - Mississauga59.50DNS
Jordan WilliamsBrampton Centennial - Brampton60.00DNS
Norico DaleySt. Edmund Campion54.50DNS
Brandon AndersonSt. Edmund Campion59.00DNS
Drake LongueayRick Hansen - MississaugaNTDNS
Mohamed ManssourRick Hansen - MississaugaNTDNS
Rishi KrishnanHarold M Brathwaite - BramptonNTDNS
Rasbir MarwahaHarold M Brathwaite - BramptonNTDNS
Riley DowdLorne Park - Mississauga60.00DNS
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.