Meet Info
York Region Finals - 2005
May 19, 2005 to May 20, 2005
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.88 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Tyler Pettes
Aurora H S
4:08.00
4:15.69
10
Mike Voumvakis
Markham D H S
4:15.60
4:22.00
8
Wesley Dyck
Markville S S
4:50.00
4:41.70
6
ANDY MEACHAM
Sutton D H S
NT
4:42.10
4
Michael Seccarecia
St. Augustine CHS
NT
4:42.70
2
Daniel Mongillo
St. Theresa Lisieux
NT
4:43.60
1
Alex Marshall
Unionville H S
NT
4:48.89
Adam Haick
St. Augustine CHS
10:06.00
4:51.20
Chris Meyer
Markham D H S
4:45.00
4:57.39
Matthew Martino
St. Robert's H S
5:16.00
4:58.00
Mike Luubert
Markville S S
NT
5:06.00
Liam Spicer
Dr. John Denison
NT
5:07.60
Matthew Coyle
Our Lady of the Lake
NT
5:09.50
VINEET SHARMA
Middlefield C I
NT
5:12.29
Todd Harrison
Dr. John Denison
NT
5:14.79
Milos Zivanovic
Unionville H S
5:35.29
5:16.00
Taylor Hoselton
Alexander MacKenzie H S
5:20.00
5:16.29
Valen Lau
Unionville H S
5:07.60
5:16.70
Samuel Abe
Milliken Mills H S
NT
5:22.39
Todd Belrose
Sir. William Mulock SS
NT
5:22.60
Andrew Fadalti
Markham D H S
5:10.39
5:25.50
Clarence Naylor
Aurora H S
5:20.00
5:28.00
Neil Dattani
Thornlea S S
NT
5:30.39
Gil Yehudaiff
Langstaff S S
5:22.50
5:30.50
Daniel Ostromich
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
5:32.00
Adam Renkosinski
Thornlea S S
5:34.39
5:37.20
Ivan Chan
Bayview S S
NT
5:48.10
Chris Waterman
Our Lady of the Lake
NT
5:53.00
Adam Bobbett
Stouffville D S S
NT
DNS
Ryan Fennell
Cardinal Carter S S
4:40.00
DNS
Michael Kumpula
Brother Andre C H S
NT
DNS
Alan Hsu
St. Robert's H S
NT
DNS
Raymond Kendall
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Riley Alcorn
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Joshua Carty
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Kostas Makrygiannakis
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Behdad Hadi
Richmond Hill H S
NT
DNS
c
Last updated Fri, 20 May 2005 18:23:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en