Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 26, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 400 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Pau Ilerbaig-Bajona
Univ of Toronto Schools - Toro
55.00
54.54
6
Aaron Abogado
Western Technical Commercial S
57:00.00
54.83
5
Jaden Amoroso
Our Lady of Mount Carmel-Missi
55.12
55.30
4
Emmanuel Ogunmefun
St. Edmund Campion
57.00
58.17
3
Vish Maraj
St. Edmund Campion
58.50
58.86
2
Jaxon Bedard
ES Sainte-Famille - Mississaug
60.00
59.03
1
Kanique Thomas
St. Marguerite d'Youville-Bram
1:02.00
59.50
Harmil Kalia
St. Edmund Campion
60.99
59.69
Miled Nakhel
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:03.00
60.76
Eric Goldbach
The Woodlands - Mississauga
NT
1:02.10
Dylan Hackl
Etobicoke Arts - Toronto
NT
1:02.31
Jaden Bhogal
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
1:02.42
Joshua Mohan
The Woodlands - Mississauga
NT
1:03.16
Mason Pitcher
Robert F. Hall - Caledon East
NT
1:03.67
Jonathan Carrilo
Western Technical Commercial S
NT
1:03.77
Melique Moseley
St. Edmund Campion
58.00
1:03.78
Osman Turay
Brampton Centennial - Brampton
1:05.00
1:03.87
Jaden Laurila
St. Peter's - Barrie
NT
1:05.32
Siva Davuluru
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
1:05.61
Cole Ambeau
St. Peter's - Barrie
NT
1:05.82
James Ye
Lorne Park - Mississauga
1:02.00
1:06.33
Basim B Thabit
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:06.89
Ryan Boileau
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:12.00
1:07.27
Jerry Chen
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:07.74
Jeffrey Lubamba
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:01.00
1:07.83
Evan Smith
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:08.19
Kyle Rakoczy
Iona Catholic - Mississauga
NT
1:09.32
Almustafa A Ghazal
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:09.34
Vincent Chau
Western Technical Commercial S
NT
1:09.36
Daniel Frattaroli
Robert F. Hall - Caledon East
1:05.00
1:09.58
Jalen Richards-Blackstock
Brampton Centennial - Brampton
1:08.00
1:10.56
Barri S Reddy
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:10.64
Keith Atiyota
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:11.13
Johnathan Ly
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:12.28
Stephen D'Cunha
St. Augustine - Brampton
60.03
1:12.89
Hunter Logue
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:18.10
Matthew Kuri
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:18.23
Abdullah A Alsatli
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:23.93
Arjunaditya Kundu
Meadowvale - Mississauga
NT
1:27.70
William Sz-eto
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
DNS
Abdelrahman Azab
The Woodlands - Mississauga
NT
DNS
Mehkeh M Marquis
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DNS
Justice Noel
St. Edmund Campion
1:01.00
DNS
Vismay Sanghavi
Brampton Centennial - Brampton
1:02.00
DNS
Kyle Cabaron
St. Edmund Campion
59.00
DNS
Shogo Voutour
The Woodlands - Mississauga
NT
DNS
Nathaniel McLeod
St. Edmund Campion
1:01.00
DNS
David Brobbey
St. Edmund Campion
1:10.54
DNS
Joshua Tambwek Kayembe
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:02.00
DNS
Zack Wilson
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
DNS
Raheim Raymond
St. Edmund Campion
60.00
DNS
Shaun Robinson
St. Joseph - Mississauga
NT
DNS
Brian Nguyen
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Cody Stipelman
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Arlyn Mcadorey
Etobicoke Arts - Toronto
NT
DNS
Jason Tsay
Unionville - Markham
NT
DNS
Vincent Fong
Unionville - Markham
NT
DNS
c
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en