trackdatabase.com logo







Midget Girls 400 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalPoints
Arianna LeeSt. Joseph - Mississauga1:04.001:02.356
Sarah MonizRobert F. Hall - Caledon East1:05.001:02.365
Kataya ClarkeSt. Edmund Campion1:08.001:02.834
Kate BothaSt. Clement's SchoolNT1:03.073
Juliana HendrikxThe Woodlands - MississaugaNT1:04.402
Jasmine HeathRick Hansen - MississaugaNT1:05.191
Shailyn Pierre-DixonMayfield - Brampton1:15.001:05.78
Jennifer WangUniv of Toronto Schools - Toro1:08.131:06.16
Alex HamiltonBishop Strachan School1:08.001:07.42
Olivia HendrikxThe Woodlands - MississaugaNT1:07.93
Athanasia ScountrianosOur Lady of Mount Carmel-MissiNT1:08.29
Megan FeziIona Catholic - MississaugaNT1:08.35
Tara JohanninkRobert F. Hall - Caledon East1:05.001:08.45
Lola WhiteEtobicoke Arts - TorontoNT1:09.07
Sherianne SmithSt. Edmund Campion1:12.501:10.02
Julia LuberdaFr Michael Goetz - Mississauga1:22.001:10.32
Kianna LayneSt. Edmund Campion1:14.301:10.33
Madeline O'BrienHoly Name of Mary College SchoNT1:10.95
Safa RjaibiUnionville - MarkhamNT1:11.17
Kassandra SchultzHumberview - BoltonNT1:11.65
Kayhla ParsardSt. Edmund Campion1:11.901:13.10
Isabel IanniHoly Trinity School- RichmondNT1:13.86
Blessing MauppaSt. Joseph - Mississauga1:12.001:14.27
Estelle MohrEtobicoke Arts - TorontoNT1:15.06
Danielle BrooksLorne Park - Mississauga1:10.001:15.37
Blaine Pinnock-McDowellSt. Edmund Campion1:15.801:15.76
Jada ViggersCawthra Park - MississaugaNT1:15.90
Iza PawlowskiThe Woodlands - MississaugaNT1:16.10
Olivia CowardRobert F. Hall - Caledon East1:05.001:16.49
Joyce XuUnionville - MarkhamNT1:16.51
Blessing IlekhudhaSt. Augustine - Brampton1:13.001:16.81
Veronica VologodskayaLorne Park - Mississauga1:10.001:17.30
Basma ElsabbanGlenforest - Mississauga1:15.001:17.45
Chloe BoothErindale - Mississauga1:20.001:17.71
Vedavi AnandanBrampton Centennial - Brampton1:15.001:17.79
Shine ClarkeCawthra Park - MississaugaNT1:18.76
Druthi PadamatiGlenforest - Mississauga1:40.001:18.83
Jailyn MarshHarold M Brathwaite - BramptonNT1:19.11
Aminah Brown-RoopnarineThe Woodlands - MississaugaNT1:20.85
Vidhi PatelBrampton Centennial - Brampton1:20.001:21.37
Rebecca McConnellHumberview - BoltonNT1:23.01
Jasmin LiCawthra Park - MississaugaNT1:23.14
Alexia GiacomedonatoIona Catholic - MississaugaNT1:25.08
Breanna BurigatBishop Strachan SchoolNT1:25.39
Jolin WengGlenforest - Mississauga1:35.001:25.83
Vinita BangeraGlenforest - Mississauga1:30.001:29.45
Sabrina BisanteRobert F. Hall - Caledon East1:11.00DNS
Chiara CaniniRobert F. Hall - Caledon East1:17.00DNS
Camille LisserSt. Clement's SchoolNTDNS
Yochana BenchetritSt. Clement's SchoolNTDNS
Claire FergusonSt. Clement's SchoolNTDNS
Elise SchoenhoferLorne Park - Mississauga1:05.00DNS
Joy IdamiHoly Trinity School- RichmondNTDNS
Sara GoldkindW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Teresa SmithW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Hannah KimW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Lily FishmanW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Ariana GiulianiSt. Clement's SchoolNTDNS
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.