Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Brayden Fraser
Ascension of Our Lord-Miss
NT
11.80
Isaiah Palmer
St. Edmund Campion
11.30
11.89
Jayden Fraser
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.01
Joshua Chevannes
St. Edmund Campion
11.20
12.10
Uchenna Agu
St. Edmund Campion
11.95
12.11
Oluchi Ugoh
St. Edmund Campion
11.70
12.19
Sharlon Lawrence
Jean Vanier - Scarborough
NT
12.21
Newton Wilks
St. Basil The Great - Weston
NT
12.23
Jordan Johnson
St. Edmund Campion
11.75
12.29
Ahmed Khan
Rick Hansen - Mississauga
NT
12.30
Lukyan Petruk
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.30
Keanu Brown
Richview - Islington
11.90
12.34
Tony Tanu
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.41
Malichi Robinson
Westview Centennial-North York
11.50
12.46
Nicholas McQueen
St. Basil The Great - Weston
NT
12.56
Nana Akyaw
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.30
12.61
Cyraacus Glasgow
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
12.66
Robbie Jackson
East York - Toronto
NT
12.67
Nifemi Ojutalayo
Robert F. Hall - Caledon East
NT
12.69
Jershayne Willis-Kennedy
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
12.69
Melvin Sonah
St. Basil The Great - Weston
NT
12.74
Jorge Barahona-Hinestroza
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.75
Ian Osakue
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.22
12.80
Benjamin Nguni
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.02
12.85
Demar Holness
Westview Centennial-North York
NT
12.85
Avontae McKoy
Richview - Islington
12.00
12.88
Phoenix Sison
Iona Catholic - Mississauga
NT
12.91
Tomisin Bamgbose
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.00
12.93
Deneill McKenzie
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
12.93
Markus O'Donughue
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
12.93
Myles McBain
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
12.95
Joshua King
Loyola CSS - Mississauga
NT
12.99
Javaughn Murray
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.55
13.05
William Yi
Earl Haig - North York
NT
13.05
Shelton Spencer
Jean Vanier - Scarborough
NT
13.05
David Omiyi
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
13.07
Brandon Williams
John Fraser - Mississauga
NT
13.09
Noah Kulic
St. Joan of Arc - Mississauga
12.50
13.11
Job Borras
John Cabot - Mississauga
11.50
13.11
Luis Dias
St. Thomas Aquinas - Brampton
14.50
13.11
Divine Akhatsolde
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.25
13.13
Andrew Blackwell
Etobicoke - Islington
NT
13.15
Malachi Smith
Ascension of Our Lord-Miss
NT
13.16
Abodunrin Ojute
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.24
Jaylen Cassato-Benjamin
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
13.26
Angus Chik
Meadowvale - Mississauga
NT
13.26
Ashton Stewart
Heart Lake - Brampton
12.50
13.32
Elijah Gibbons
St Martin CSS - Mississauga
NT
13.37
Justus Willis-Richards
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.41
Jed Maktusa
Glenforest - Mississauga
NT
13.44
Rene Romulado
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
13.44
Kashon Marson
Central Peel - Brampton
13.75
13.50
Lucas Grala
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.52
Ryan Wong
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
13.54
Autumn Li
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.59
Andrew Bhebhe
Etobicoke Arts - Toronto
13.90
13.60
Daniel Battaglia
Port Credit - Mississauga
NT
13.60
Boyd Aidan
St. Joan of Arc - Mississauga
12.90
13.64
Jan Franco Dela Paz
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
13.66
Abdelrahman Merdan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.68
Michael Samoliov
Earl Haig - North York
NT
13.69
Jeremy Coria
St. Joan of Arc - Mississauga
13.22
13.71
Isaiah Homer
Central Peel - Brampton
12.50
13.72
Ethan Moretta
Robert F. Hall - Caledon East
NT
13.73
Emelito Adolfo
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
13.74
Naoise McCarthy
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
13.86
Andrew Wise
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.95
Abubaker Butt
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.97
Steven Thai
Central Peel - Brampton
12.50
14.05
Kurt DeSouza
St. Thomas Aquinas - Brampton
14.87
14.05
Joshua Purficaciun-Olmede
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.95
14.06
Edward Li
Crestwood Preparatory Sr
NT
14.08
Richard Bao
John Fraser - Mississauga
NT
14.20
Shaheer Khan
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.22
Kristian Murphy
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
14.34
Davis Rutledge
Abbey Park High School
NT
14.37
Jackson Liu
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.38
Cameron Boogaart
Earl Haig - North York
NT
14.39
Aiden Noble
Heart Lake - Brampton
12.50
14.39
Monir M Abdalhk
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
14.48
David Buslon
St. Basil The Great - Weston
NT
14.61
Thien Dao
St. Thomas Aquinas - Brampton
14.38
14.68
Kirthan Paranitharan
Meadowvale - Mississauga
NT
14.98
Aman Sajwan
Port Credit - Mississauga
12.50
15.42
George G Bekhit
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
15.52
Dipen Goyal
Meadowvale - Mississauga
NT
15.80
Peter Joseph
Westview Centennial-North York
NT
15.80
Shaariz Rahman
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Mitchell Bernard
St. Edmund Campion
12.10
DNS
Adel Williams
St. Edmund Campion
12.00
DNS
Jordan Fagan
Heart Lake - Brampton
13.00
DNS
Jastejpal Soora
Central Peel - Brampton
12.50
DNS
Swarit Dholakia
Central Peel - Brampton
13.75
DNS
Mark Strachin
Robert F. Hall - Caledon East
NT
DNS
Josh Der
The York School - Toronto
NT
DNS
Shaquon White
Cedarbrae - Scarborough
NT
DNS
Konan K Yao-kpli
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DNS
Daniel Senior
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Reinnhel Sicat
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
DNS
Mateo Huegel
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
DNS
John Poirier
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Aryn Parmar
Earl Haig - North York
NT
DNS
Youssif Al Alwi
Earl Haig - North York
NT
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en