Meet Info
2009 York Region
May 21, 2009 to May 22, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (321.35 kB)
Media Full Results (122.84 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Alex Helman
Langstaff - Richmond Hill
24.60
23.00
-0.0
10
Kevin Bonhomme
St. Elizabeth - Thornhill
24.00
23.48
-0.0
8
Davaughan Mitchell
Fr. Michael McGivney - Markham
30.00
23.64
-0.0
6
Chris Daniels
Stouffville - Stouffville
25.25
23.72
-0.0
5
Kazim Mirhadi
Emily Carr Secondary School
27.24
23.86
-0.0
4
Rodney Fajardo
St. Elizabeth - Thornhill
24.00
24.16
-0.0
3
Alexander Luciani
St. Elizabeth - Thornhill
25.00
24.33
-0.0
2
Kirk Facey
Maple - Maple
24.71
24.39
-0.0
1
David Ricci
St. Elizabeth - Thornhill
25.00
24.52
-0.0
Yatharthan Manimaran
Town Centre - Markham
24.99
24.74
-0.0
Quinn Tessarolo
Aurora - Aurora
25.80
24.79
-0.0
Brendan Keene
Newmarket - Newmarket
NT
24.93
-0.0
Kevin Ho
Unionville - Markham
25.50
25.10
-0.0
Vernon Ayiku
Woodbridge College- Woodbridge
NT
25.18
-0.0
Jamie Casigay
St. Robert - Thornhill
NT
25.35
-0.0
Steadman Dinning
Dr. G. W. Williams - Aurora
25.00
25.38
-0.0
Kingsley Ho
Bur Oak S.S.
NT
25.41
-0.0
Faraz Hafezi
Bayview - Richmond Hill
NT
25.81
-0.0
Lincoln Forbes
King City - King City
27.00
25.85
-0.0
Kevin K Fung
Markville - Markham
NT
26.03
-0.0
Justin Ford
Brother Andre - Markham
27.61
26.06
-0.0
Javon Williams
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
26.22
-0.0
Victor Mazza
St.Theresa of Lisieux-Richmond
25.00
26.32
-0.0
Darien Pun
Markham - Markham
NT
26.35
-0.0
Wei Dong Yuan
Unionville - Markham
NT
26.35
-0.0
Jared Kiatipis
Stouffville - Stouffville
26.80
26.46
-0.0
Mahesh Sharma
Woodbridge College- Woodbridge
24.00
26.47
-0.0
Josh Baranowski
Dr. G. W. Williams - Aurora
27.26
26.66
-0.0
Justin Sciarrino
Emily Carr Secondary School
26.54
26.67
-0.0
Jason Laronde
Sir William Mulock - Newmarket
NT
26.73
-0.0
Terence Leung
Bur Oak S.S.
NT
26.82
-0.0
Kenneth Lee
Markham - Markham
27.13
26.86
-0.0
Jamal Baksh
Holy Cross - Woodbridge
NT
26.97
-0.0
Matt Nelli
Dr. G. W. Williams - Aurora
27.39
27.20
-0.0
Ryan Vinnitsky
Westmount - Thornhill
NT
27.26
-0.0
Joe Farrell
St. Robert - Thornhill
NT
27.33
-0.0
Pat Fazari
Cardinal Carter - Aurora
27.17
27.38
-0.0
Zach Ralph
Dr. John Denison - Newmarket
NT
27.40
-0.0
Luke Huberty
Huron Heights - Newmarket
NT
27.50
-0.0
Hinny Lam
St. Robert - Thornhill
NT
27.64
-0.0
David Meredith
St.Theresa of Lisieux-Richmond
25.00
28.06
-0.0
Kyle Ozols
Cardinal Carter - Aurora
NT
28.12
-0.0
Mathias Leung
St. Augustine - Markham
NT
28.40
-0.0
Antonio Savoia
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
28.75
-0.0
Edmund Yim
St. Robert - Thornhill
NT
29.35
-0.0
Bruce Salvatore
Huron Heights - Newmarket
NT
29.46
-0.0
Herick Chan
St. Augustine - Markham
NT
29.73
-0.0
Ryan Patak
Community Hebrew Academy-R.H.
29.60
31.15
-0.0
John Lee
Cardinal Carter - Aurora
32.00
32.13
-0.0
Kyle Asaph
Cardinal Carter - Aurora
NT
DNS
-0.0
Ben Snider
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
DNS
-0.0
David Craig-Ventura
Brother Andre - Markham
NT
DNS
-0.0
Clarence Chen
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
-0.0
Kenny Fuetes
Brother Andre - Markham
NT
DNS
-0.0
Kelvin Wong
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
-0.0
Danon Brown
Maple - Maple
26.00
DNS
-0.0
Jordan Sommers
Stouffville - Stouffville
28.76
DNS
-0.0
Michael Rappalo
Emily Carr Secondary School
29.25
DNS
-0.0
Stanley S Tse
Markville - Markham
NT
DNS
-0.0
Jeremy Au Yeung
Bur Oak S.S.
NT
DNS
-0.0
Abdikarim Aden
Bur Oak S.S.
NT
DNS
-0.0
Kevin Mahaise
Bur Oak S.S.
NT
DNS
-0.0
c
Last updated Fri, 29 May 2009 18:04:24
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en