Meet Info
Durham Track Classic
May 8, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Brianna Gayle
Fr. Leo J. Austin - Whitby
12.60
12.91
10
Eva Forrest
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
13.12
8
Fatim Kalogo
St. John Paul II CSS - Scarbor
NT
13.56
6
Georgia McLellan
Branksome Hall - Toronto
NT
13.75
5
Quayse Hurlington
Adam Scott - Peterborough
13.00
13.89
4
Nyeemah Prescod-Beckles
R.S. McLaughlin - Oshawa
NT
13.97
3
Danika Michaud Bogonko
ESC Renaissance
NT
14.12
2
Analise Connor
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
14.16
1
Maggie Doan
St. Marcellinus - Mississauga
16.80
14.18
Isabella Smith
R.S. McLaughlin - Oshawa
NT
14.19
Ivana Atem
Mgr- de- Charbonnel - Willowda
12.98
14.29
Abigail Henry
Albert Campbell - Agincourt
NT
14.31
Zhane Thevenin
Pickering - Ajax
NT
14.33
Jenna MacLean
Pine Ridge - Pickering
NT
14.38
Emmalise Mahoney
Uxbridge S S
14.12
14.42
Kelly Song
St. Marcellinus - Mississauga
18.00
14.53
Jasiah Swaby
St. Marcellinus - Mississauga
13.23
14.59
Krystal Elie
Fr. Leo J. Austin - Whitby
NT
14.60
Natalie Giangioppo
St. Marcellinus - Mississauga
NT
14.63
Makitha Bristol
Maxwell Heights - Oshawa
NT
14.66
Tavea Powell
Denis O'Connor - Ajax
NT
14.70
Janelle Johnson
St. John Paul II CSS - Scarbor
NT
14.76
Cameron Askeroth
Holy Trinity - Bradford
NT
14.81
Nikita Secnik
St. Marcellinus - Mississauga
15.20
14.83
Dakota Hibbert-Dean
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.86
Niya McRae
St. Thomas Aquinas - Tottenham
NT
14.92
Leah Jocko
St. Mary - Pickering
14.78
14.93
Leila Marie Dayagbil
St. Mary - Pickering
NT
14.95
Anna Kawei
Birchmount Park - Scarborough
14.00
14.97
Malicka Lawrence
Paul Dwyer - Oshawa
NT
15.01
Loralei D'Mello
St. Mary - Pickering
15.04
15.13
Nia Hughes
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
15.17
Briana Pantusa
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
15.18
Kris Fan
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
15.18
Laurel Langdon
St. Mary - Pickering
14.87
15.19
Brooklyn Vavra
Uxbridge S S
15.06
15.26
Keren Welcome
Cedarbrae - Scarborough
NT
15.26
Ciandra Greene
Denis O'Connor - Ajax
NT
15.31
Sana Syed
St. Marcellinus - Mississauga
NT
15.40
Sofia Cece
Holy Trinity - Bradford
NT
15.50
Adolphine Mandaku
Birchmount Park - Scarborough
14.40
15.65
Emily Sunn
Uxbridge S S
NT
15.66
Kassidy White
Holy Trinity - Bradford
NT
15.66
Sophia Tucker
Uxbridge S S
NT
15.74
Trisha Avila-Pinnock
St. Stephen - Bowmanville
NT
15.89
Jalyssa Lynch
Sinclair - Whitby
15.67
16.08
Daisy Chik
Albert Campbell - Agincourt
NT
16.10
Meghan Mori
Brooklin High School
NT
16.13
Jade Mair-Douglas
Branksome Hall - Toronto
NT
16.26
Stephanie Wong
Branksome Hall - Toronto
NT
16.27
Abigayle Lormier
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
16.38
Elizabeth McRae
Holy Cross - Peterborough
NT
16.41
Jamie White
Holy Trinity - Bradford
NT
16.43
Amen Okungbowa
St. John Paul II CSS - Scarbor
NT
16.48
Joleen Shedeen
Crestwood - Peterborough
NT
16.49
Charlie Skiner
Trinity College - Port Hope
NT
16.55
Ashlyn Nihda
Uxbridge S S
15.71
16.62
Clara Goy
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
16.71
Achsah Dawkins
J. Clarke Richardson - Ajax
NT
16.95
Alexandra Pantorilla
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
16.97
Elizabeth C Wildeboer
Clarington Central- Clarington
17.49
17.09
Mahilini Sathivel
Clarington Central- Clarington
16.62
17.10
Benedicte Kingani
Ronald-Marion - Pickering
NT
17.11
Marlee Young
St. Marcellinus - Mississauga
NT
17.25
Bethany Suresh
St. Mary - Pickering
17.13
17.46
Rubie Jegatiswaran
Cedarbrae - Scarborough
NT
17.81
Julia Carrington
Birchmount Park - Scarborough
14.75
21.02
c
Last updated Wed, 09 May 2018 20:36:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en