trackdatabase.com logo







Junior Girls 60 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Monaye MitchellSt. Roch - Brampton08.2208.21
Trinity EspritMary Ward - Scarborough08.2008.34
Allison LewisFather Henry Carr - Rexdale08.3608.43
Dominique Mitchell-DouglasFather Henry Carr - Rexdale08.3208.52
Rachel BrownFrancis Libermann- ScarboroughNT08.56
Abigail MarfoMadonna - Downsview08.3708.57
Lisa IyamuFather Henry Carr - Rexdale08.4808.63
Delove HenryFather Henry Carr - Rexdale08.6808.69
Shiaine GaribaWilfrid Laurier- ScarboroughNT08.70
Amanda RosatiBishop Allen Academy-EtobicokeNT08.76
Angelica HerreraMary Ward - ScarboroughNT08.78
Maddy WarnerBirchmount Park - Scarborough08.9008.78
Rowanna ChristieFather Henry Carr - Rexdale08.8808.81
Nala Chambers-AlexanderFather Henry Carr - Rexdale08.5408.82
Raven LaidfordFrancis Libermann- ScarboroughNT08.88
Kimberly LaranangFrancis Libermann- ScarboroughNT08.88
Sophie IschiropoulosEast York - TorontoNT08.89
Fayola HarmanSt. Roch - Brampton08.8408.94
Samantha BecklesBishop Allen Academy-EtobicokeNT09.01
Sophia KaraiskakisEast York - Toronto08.7509.02
Kaja-Lee JonesBirchmount Park - Scarborough09.1009.04
Aliz PaczokMarshall McLuhan - Toronto09.0109.05
Vitoria VieiraSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.1809.14
Kira CheckleyMarshall McLuhan - Toronto08.8909.16
Julia WongEast York - Toronto08.7009.21
Frances QuitlongFrancis Libermann- ScarboroughNT09.30
Abell KaylaYork Mills - North YorkNT09.35
Karen WongJohn Fraser - MississaugaNT09.38
Skakima McKendWilfrid Laurier- ScarboroughNT09.41
Alexandra SfirisEast York - Toronto08.8009.42
Kiana CookeBirchmount Park - Scarborough09.3509.44
Shunryu DampilagFather Henry Carr - Rexdale09.2209.48
Dina KhodaiiSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.7709.56
Joelle AsareFather Henry Carr - Rexdale09.2809.72
Abhir FetouhiJohn Fraser - MississaugaNT09.77
Mariamna ArbidSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.87
Michelle HoangFather Henry Carr - Rexdale09.8410.12
Denisha JamesFrancis Libermann- ScarboroughNTDNS
Stephanie OjelabiFather Henry Carr - Rexdale09.24DNS
Holly MaddenSacred Heart - NewmarketNTDNS
Aneesa BuchananSt. Roch - Brampton08.06DNS
Georgia KofigahSacred Heart - NewmarketNTDNS
Tiffany NicholsonSt. Roch - Brampton09.00DNS
Kaysen DrummondSt. Roch - Brampton08.21DNS
Elicia Hughes-HartBirchmount Park - Scarborough08.90DNS
Alice AbaroweiSt. Roch - Brampton09.30DNS
Christine ObedozaSacred Heart - NewmarketNTDNS
Alexia PetinarelisSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.34DNS
Sian DugganWexford CSA- Scarborough09.20DNS
Quirrah Abbott-Hill-SmithSt. Roch - Brampton09.05DNS
Jahnyl Donaldson-HowdenBirchmount Park - Scarborough08.00DNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Monaye MitchellSt. Roch - Brampton08.2108.0910
Trinity EspritMary Ward - Scarborough08.3408.178
Allison LewisFather Henry Carr - Rexdale08.4308.316
Rachel BrownFrancis Libermann- Scarborough08.5608.485
Dominique Mitchell-DouglasFather Henry Carr - Rexdale08.5208.504
Delove HenryFather Henry Carr - Rexdale08.6908.573
Lisa IyamuFather Henry Carr - Rexdale08.6308.652
Angelica HerreraMary Ward - Scarborough08.7808.681
Raven LaidfordFrancis Libermann- Scarborough08.8808.69
Abigail MarfoMadonna - Downsview08.5708.71
Shiaine GaribaWilfrid Laurier- Scarborough08.7008.74
Nala Chambers-AlexanderFather Henry Carr - Rexdale08.8208.75
Amanda RosatiBishop Allen Academy-Etobicoke08.7608.76
Rowanna ChristieFather Henry Carr - Rexdale08.8108.80
Kimberly LaranangFrancis Libermann- Scarborough08.8808.95
Maddy WarnerBirchmount Park - Scarborough08.78DNS
Last updated Tue, 28 Mar 2017 10:54:08
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.