Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2013 to May 23, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (128.95 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Ebhani Blackwood
Bill Crothers - Unionville
25.00
24.80
10
Maja Messam
Langstaff - Richmond Hill
25.50
25.30
8
Emma McMannus
Bill Crothers - Unionville
NT
26.10
6
Meg Larson
Markham - Markham
25.70
26.20
5
Tianna Taylor
Stouffville - Stouffville
27.10
27.00
4
Quinn Matheson
Bill Crothers - Unionville
25.50
27.10
3
Amanda Spence
Brother Andre - Markham
NT
27.20
2
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
28.00
28.00
1
Monique Simon-Tucker
St. Elizabeth - Thornhill
28.70
28.30
Ashley Simpson
Sacred Heart - Newmarket
NT
28.50
Emily Chanthalyma
Sir William Mulock - Newmarket
NT
28.70
Kelsey Kozak
Bill Crothers - Unionville
NT
28.80
Cyerra Mills
Bill Crothers - Unionville
NT
28.90
Megan Di Felice
St. Joan of Arc - Maple
NT
28.90
Brianna Gibbons
St. Maximilian Kolbe - Aurora
30.00
29.20
Leah Pizzale
Stouffville - Stouffville
29.00
29.40
Katey Merksamer
Brother Andre - Markham
NT
29.50
Braeden Sanuel
Brother Andre - Markham
NT
29.60
Chelsea Ramsay
Langstaff - Richmond Hill
NT
29.70
Elicia Colin
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
29.80
Pia Wells-Andrew
Bur Oak S.S.
29.10
29.80
Elisabeth Cianni
Cardinal Carter - Aurora
30.82
30.00
Akugbe Osagie
St. Elizabeth - Thornhill
28.00
30.00
Logan-Beth Finlay
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
30.10
Darya Astakhova
Jean Vanier - Richmond Hill
30.10
30.10
Michela Roman
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
30.20
Dannica Matta
Aurora High School
NT
30.50
Alanna Lotti
St. Joan of Arc - Maple
NT
30.60
Tanya Hubi
Jean Vanier - Richmond Hill
30.80
30.60
Elizabeth (Masengu) Mukendi
St. Robert - Thornhill
NT
30.70
Leah Dubeau
St. Maximilian Kolbe - Aurora
31.97
30.90
Michelle Chin
Langstaff - Richmond Hill
28.10
30.90
Jesstina Best
Brother Andre - Markham
NT
31.00
Brittania Fusca
St. Augustine - Markham
NT
31.30
Christiana Wilkinson
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
31.50
Kyra McGovern
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
31.60
Talia Brock
Thornlea - Thornhill
NT
31.80
Vanessa La Monaca
St. Elizabeth - Thornhill
32.40
32.60
Kristina Bufardeci
Brother Andre - Markham
NT
32.70
Kylie Kostecki
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
33.10
Megan Bell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
34.02
33.20
Sara Elamurukan
Bill Crothers - Unionville
NT
33.40
Caroline Ritchie
St. Elizabeth - Thornhill
NT
33.50
Sarah Trudel
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
33.60
Stephanie Liu
St. Augustine - Markham
NT
34.80
Velbett Morales
Langstaff - Richmond Hill
30.90
39.90
Shikaya Hutching
Keswick - Keswick
29.60
DNF
Madeline Boyle
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Macy Chau
St. Robert - Thornhill
NT
DNS
Sabrina Mehmood
Markham - Markham
NT
DNS
Deborah Pekar
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
DNS
Aneesha Nath
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Emilia Comsa
Newmarket - Newmarket
NT
DNS
Alicia Lam
Vaughan - Thornhill
NT
DNS
Kseniya Leliukhina
Alexander MacKenzie H S
27.00
DNS
Cianna James
Alexander MacKenzie H S
27.00
DNS
Maria Cruickshank
Markville - Markham
NT
DNS
Jamie Wu
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Sarah Lee
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Brianna Bulgin
Bill Crothers - Unionville
26.50
DNS
Lauren Russell
Langstaff - Richmond Hill
31.30
DNS
Ashley Russell
Langstaff - Richmond Hill
30.10
DNS
Sajana Sivakumar
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Simran Fazal
Markham - Markham
31.40
DNS
Olivia Lui
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Crystal Piao
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Oshynne Lee Loy
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
c
Last updated Sun, 26 May 2013 0:06:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en