Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 16, 2012 to May 17, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (264.64 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Bethany Stewart
North Peel - Brampton
19:00.00
16.59
10
Joyce Tung
West Credit - Mississauga
21.00
17.56
8
Asia Kuczek
Philip Pocock - Mississauga
18.31
17.73
6
Xaysha Barham
North Peel - Brampton
19:00.00
17.81
5
Samantha Morin
Erindale - Mississauga
NT
18.25
4
Brittany Calouro
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
18.41
3
Nicole Franco
St. Michael S.S.
NT
18.67
2
Hashini Mudalige
North Peel - Brampton
19:00.00
18.70
1
Christerbell Brown
West Credit - Mississauga
59.00
18.77
Nicole Beauchemin
Central Peel S.S.
NT
18.85
Alessia Franco
St. Michael S.S.
NT
19.07
Priscilla Allen
Erindale - Mississauga
NT
19.29
Heather Stewart-Haas
Gordon Graydon - Mississauga
NT
19.29
Amen Ehi
Notre Dame - Brampton
NT
19.33
Tharmiha Thangarajah
St. Joseph - Mississauga
NT
19.72
Jordan Bahen
Notre Dame - Brampton
16.00
19.81
Toneya Baptiste-Charles
Parkholme School
NT
19.90
Hailey Hosick
Ascension of Our Lord-Miss
18.90
20.14
Shahd Asa'd
Clarkson - Mississauga
NT
20.69
Kristen Domingues
Notre Dame - Brampton
NT
20.77
Nicole Campitelli
St. Michael S.S.
NT
20.79
Shekeira Gordon
St. Thomas Aquinas - Brampton
20.00
21.14
Betty Tollis
Notre Dame - Brampton
NT
21.15
Janine Ramos
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
21.15
Chanel Perera
St. Joseph - Mississauga
NT
21.19
Kayla Lubja
Notre Dame - Brampton
NT
21.41
Jenai Jackson
Gordon Graydon - Mississauga
NT
21.41
Natalia Roa
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
21.49
Summan Nadeem
Erindale - Mississauga
NT
21.65
Jennifer Oppong
Philip Pocock - Mississauga
23.10
21.88
Kayla Mendonca
Notre Dame - Brampton
NT
22.04
Jessica Sassine
St. Augustine - Brampton
NT
22.08
Tena Nguyen- Phan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
22.41
Fatma Al-mudalal
Erindale - Mississauga
NT
22.69
Caterina Falcioni
Notre Dame - Brampton
NT
22.95
Kashmala Shaheen
Meadowvale - Mississauga
NT
23.23
Sandra Cruz
d'Youville
NT
23.67
Ceara Tserepas
St. Marcellinus - Mississauga
20.33
24.03
Linda Cruz
d'Youville
NT
24.08
Raji Grewal
Central Peel S.S.
NT
25.15
Melody Suite
Central Peel S.S.
NT
25.50
Madeleine Heenan
John Fraser - Mississauga
NT
25.68
Kyla Binder
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
26.19
Sonja Kerr
Woodlands Applewood
22.00
26.31
Anifa Mohammed
Heart Lake - Brampton
NT
26.70
Jodel Brown
Parkholme School
24.00
27.40
Nicole Brown
Harold M Brathwaite - Brampton
28.00
27.56
Lisa Huyhn
Woodlands Applewood
26.00
27.73
Debra Clarke
Harold M Brathwaite - Brampton
26.00
28.08
Gabrielle Taillefer-Blanc
Ste. Famille - Mississauga
NT
28.09
Christine Johnson
Meadowvale - Mississauga
NT
29.36
Avia Goffe
SandalwoodParkholme
34.00
31.01
Brianna Brooks
Erindale - Mississauga
NT
31.27
Marija Matesa
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
31.56
Ayan Ali
Chinguacousy - Brampton
30.06
31.65
Kara White
John Fraser - Mississauga
NT
35.86
Kuljinder Johal
Parkholme School
23.00
48.35
Reba Sharma
Central Peel S.S.
NT
DNF
Chelsea Penney
Parkholme School
NT
DNF
Ana Matesic
St. Martin - Mississauga
NT
DNS
Aliza Ahmed
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Alyssa Pombinha
John Cabot
NT
DNS
Melanie Tarape
John Cabot
NT
DNS
Michelle Prybylo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Melinda Alves
port credit team 10
22.30
DNS
Jennifer Cresswell
St. Marcellinus - Mississauga
19.02
DNS
Sarah Kohut
Heart Lake - Brampton
NT
DNS
Taylor Arbeau
Philip Pocock - Mississauga
21.37
DNS
Morvare Sofezada
Woodlands Applewood
28.00
DNS
Chantal Bui
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
Sundeep Rakkar
Bramalea Secondary School
19.00
DNS
Angelina Marelja
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DNS
c
Last updated Thu, 17 May 2012 17:28:30
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en