Meet Info
2009 ROPSSAA Special Needs
May 13, 2009 to May 14, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
1B Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Nickesha Kong
Notre Dame H S
NT
13.68
10
Jessica Pinto
John Cabot CSS
NT
25.86
Osato Imafidon-Taiwo
katherine sciberras
NT
15.69
8
Tiann Thomas-Walford
Applewood Acres
16.00
15.87
6
Heather Stordy
St. Joseph S.S
NT
16.81
5
Greter Trevin-Perez
Our Lady of Mount Carmel
NT
16.94
4
Shahd Asa'd
Clarkson S S
NT
17.00
3
Sandra Atto
St Marcellinus Secondary Schoo
17.89
17.12
2
Mavis Appiah
St. Thomas Aquinas
NT
17.28
1
Nicole Beauchemin
katherine sciberras
NT
17.37
Jennifer Cresswell
St Marcellinus Secondary Schoo
19.39
17.43
Sara Al-Subihi
Rick Hansen
NT
17.44
Angeline Mandrapilias
Gordon Graydon Mem. S S
NT
17.47
Anna Chong
West Credit S S
NT
18.00
Maariyah Kazi
North Peel S S
NT
18.13
Ceara Tserepas
St Marcellinus Secondary Schoo
18.74
18.35
Falguni Patel
North Peel S S
NT
18.56
Jelena Mandic
St. Augustine S S
NT
18.74
Rachel Layne
Central Peel S S
20.08
18.90
Shanyka Campbell-Brown
Sandalwood Heights SS
16.25
19.15
Rheauna Taggart
port credit team 10
21:46.00
19.19
Jennifer Oppong
Philip Pocock S S
33.00
19.61
Jessica Jassine
St. Augustine S S
NT
20.16
Natalia Roa
St. Joan of Arc CHS
NT
20.31
Carolyn Miller
West Credit S S
NT
20.47
Shannon Martells
Heart Lake SS
24.00
20.83
Krista Rowett
port credit team 10
21:08.00
20.85
Rajanpreet Bhoon
Lincoln Alexander S S
NT
21.38
Victoria R
St. Augustine S S
NT
21.56
Kinza Farook
Mayfield S S
NT
23.03
Christine Johnson
Clarkson S S
NT
23.25
Kadisha Peterkin
St. Francis Xavier S S
NT
23.33
Chanel Perera
St. Joseph S.S
NT
23.43
Melody Suite
Chinguacousy S S
28.71
24.40
Megan Russell
Clarkson S S
NT
27.11
Kyla Binder
St. Joan of Arc CHS
NT
27.12
Jacquie Bailey
Clarkson S S
NT
27.19
Nadine Aly
Applewood School
NT
27.68
Nadeen Ismail
Clarkson S S
NT
27.90
Oneka Seivwright
Lincoln Alexander S S
NT
28.68
Ayan Ali
Chinguacousy S S
32.00
30.28
Iskra Pajdakovska
Clarkson S S
NT
31.50
Alessandra Trichilo
St. Marguerite d'Youville
37.00
32.15
Jennifer Raposo
Iona C S S
32.00
33.27
Jodie Batchelor
Applewood School
NT
33.40
Julie Ann Maneja
St. Thomas Aquinas
NT
34.92
Lindsey MacPherson
Parkholme School
26.29
35.37
Tasha Gaffoor
Parkholme School
34.10
49.63
Paige McCallen
Parkholme School
27.15
1:25.37
Shanice Aaron
Rick Hansen
NT
DNF
Daniela Clozza
Iona C S S
45.00
DNS
Katrina Rempel
Parkholme School
17.69
DNS
Kalina Pejda
Gordon Graydon Mem. S S
NT
DNS
Anna-Lee Bolt
Parkholme School
25.53
DNS
Jodel Brown
Parkholme School
24.30
DNS
Kashmala Shaheen
port credit team 10
23:12.00
DNS
c
Last updated Thu, 04 Jun 2009 9:49:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en