trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Run

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Te-Anna StephensonSinclair - WhitbyNT13.24
Yainkain KanuSt. Basil The Great - WestonNT13.82
Tonie ParkerWexford CSA- Scarborough13.3513.82
Simi KomolafeBirchmount Park - Scarborough13.8013.95
Jody MouUniversity of Toronto SchoolsNT14.03
Keiyana GhentSenator O'Connor - TorontoNT14.04
Latavia KerrJ. Clarke Richardson - AjaxNT14.19
Erika YoshidaSt. Patrick - Toronto13.8014.22
Kenyatta BrownWexford CSA- Scarborough00.4014.28
Hunter RyndaLawrence Park - Toronto12.5014.32
Krystel JulienSenator O'Connor - TorontoNT14.34
Katie ArsenaultSenator O'Connor - TorontoNT14.50
Sapheon GreyEarl Haig - North YorkNT14.56
Ashley WongUniversity of Toronto SchoolsNT14.63
Sydney FrigerioNorth Toronto - TorontoNT14.67
Jordan HoggLawrence Park - TorontoNT14.75
Aniah A AkalFrancis Libermann- ScarboroughNT14.76
Martha MacDonaldHavergal College - Toronto13.2114.79
Gemaliya Hunt-JosephWexford CSA- Scarborough14.2014.86
Zoe NilesLeaside - TorontoNT14.87
Anita IwelomenPope John Paul II - TorontoNT14.92
Breana MurdockJ. Clarke Richardson - AjaxNT14.99
Petra BahlmannSt. Patrick - TorontoNT15.02
Kristina BariettSt. Basil The Great - WestonNT15.11
Anesa A Scott-SebastianFrancis Libermann- ScarboroughNT15.22
Arlene JiangUniversity of Toronto SchoolsNT15.26
Alexis MandaranoBishop Allen Academy-Etobicoke14.9015.26
Amber MitchellPope John Paul II - TorontoNT15.29
Cindy GaoUniversity of Toronto SchoolsNT15.30
Donneton BrownDonald A. Wilson - Whitby15.1015.43
Azora De FilippisFather Redmond - TorontoNT15.43
Nickeshia HarriottEarl Haig - North YorkNT15.59
Julia CollinsBishop Allen Academy-Etobicoke14.9015.62
Olivia CarvalhaisW.L. MacKenzie - North YorkNT15.67
Vivian LiaoDr.Norman Bethune - AgincourtNT15.69
Jeannaya Rochester-ShirleySinclair - WhitbyNT15.70
Yufei QiuNorthview Heights - North YorkNT15.73
Taylor O'DriscollHavergal College - TorontoNT15.74
Michelle TomkinsSt. Clement's SchoolNT15.77
Trin HardingWexford CSA- Scarborough00.4015.77
Danielle ZhouUniversity of Toronto SchoolsNT15.85
Shea ShawWexford CSA- Scarborough14.5015.89
Lisa FernandesEarl Haig - North YorkNT15.90
Sandra S GomezFrancis Libermann- ScarboroughNT15.91
Kreenah QuipoJean Vanier - ScarboroughNT15.95
Victoria PatSt. Clement's School14.2015.95
Brianna D'SilvaJean Vanier - Richmond HillNT15.97
Taisiya SazonovaNorthview Heights - North YorkNT16.01
Haley DobbieDonald A. Wilson - Whitby15.8016.07
Rozhin RazieeEarl Haig - North YorkNT16.16
Tennesha JosephR.H. King AcademyNT16.20
Thaarsika SanthalingamR.H. King AcademyNT16.24
Tiffani WilliamsPope John Paul II - TorontoNT16.25
Yara HegazyEarl Haig - North YorkNT16.27
Vivian LinDr.Norman Bethune - AgincourtNT16.32
Dora ZicherW.L. MacKenzie - North YorkNT16.35
Shree GandhiEarl Haig - North YorkNT16.36
Hillary ChanW.L. MacKenzie - North YorkNT16.44
Geethanjhane RaveendhranNorthview Heights - North YorkNT16.64
Renelda DauphinWest Hill - West HillNT16.69
Roana SpenceSt. Basil The Great - WestonNT16.70
Tiffany LinDr.Norman Bethune - AgincourtNT16.77
Malini KhotsiphomR.H. King AcademyNT16.97
Asia HoganWexford CSA- Scarborough13.8517.01
Katherine deNottebeckMalvern - Toronto16.1517.03
Carine BekdacheLeaside - TorontoNT17.12
Edo OdozorLoyola - MississaugaNT17.13
Alisa NituLeaside - TorontoNT17.28
Zahra KamalR.H. King AcademyNT17.30
Joanna TangBloor - Toronto00.4017.31
Daniella MelisSt. Clement's SchoolNT17.49
Meeko ThomasLeaside - TorontoNT17.63
Nadiya MemrajWest Hill - West HillNT17.72
Charlotte AtwoodMalvern - TorontoNT18.04
Lonny AstorquizaEarl Haig - North YorkNT18.36
Sivaranjan SivajiniWest Hill - West HillNT18.53
Veronica MartinEarl Haig - North YorkNT18.80
Jasselle DouglasPope John Paul II - TorontoNTDNS
Wanning WangW.L. MacKenzie - North YorkNTDNS
Tamara BennettR.H. King AcademyNTDNS
Vera NiteforRosedale Heights - TorontoNTDNS
Rosemita ViardJean Vanier - ScarboroughNTDNS
Gabrielle McKeeSinclair - WhitbyNTDNS
Naana Owusu-AnsahSt. Basil The Great - WestonNTDNS
Breann SmithDonald A. Wilson - Whitby15.20DNS
Benazer BullagaoCentral Technical - Toronto14.22DNS
April SammsWest Hill - West HillNTDNS
Nicole SherwinLeaside - TorontoNTDNS
Alexis KandelasSir Oliver Mowat - West HillNTDNS
Alexis BorgLoyola - MississaugaNTDNS
Prisca AbuguLoyola - MississaugaNTDNS
Cyrene RileyLoyola - MississaugaNTDNS
Sara WiteckiLoyola - MississaugaNTDNS
Cassandra MasscarenhasLoyola - MississaugaNTDNS
Noah NaamiNorthview Heights - North YorkNTDNS
Nyika N CampbellFrancis Libermann- ScarboroughNTDNS
Avarie Evans-AllenBirchmount Park - ScarboroughNTDNS
Jayde YupancoBirchmount Park - ScarboroughNTDNS
Elisa MarconiJean Vanier - Richmond HillNT13.95
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Te-Anna StephensonSinclair - Whitby13.2413.35
Yainkain KanuSt. Basil The Great - Weston13.8213.67
Jody MouUniversity of Toronto Schools14.0313.68
Simi KomolafeBirchmount Park - Scarborough13.9513.83
Keiyana GhentSenator O'Connor - Toronto14.0414.02
Tonie ParkerWexford CSA- Scarborough13.82DNS
Latavia KerrJ. Clarke Richardson - Ajax14.19DNS
Erika YoshidaSt. Patrick - Toronto14.22DNS
Last updated Sun, 04 May 2014 22:18:29
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.