Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 13, 2015 to May 14, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male 50 Metre Dash (1A)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Andy Pascua
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
08.04
10
Marco Marin
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
08.45
7
Brandon Esmailian
St. Marcellinus - Mississauga
00.30
08.45
7
John Hernandez
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
09.10
5
Ethan Bundang
St. Marcellinus - Mississauga
17.09
09.43
3.50
Moses Kazibwe
St. Augustine - Brampton
09.51
09.43
3.50
Ben Ferrari
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
10.22
2
Merlin Perez
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
10.71
1
Krishan Pathak
St. Augustine - Brampton
10.48
10.83
Marco Cassano
St. Marcellinus - Mississauga
17.98
11.24
Johnny Vavala
St. Marcellinus - Mississauga
00.90
11.32
Nicholas Koncsag
St. Augustine - Brampton
NT
11.66
James Parnis
St. Augustine - Brampton
NT
11.66
Christopher Smith-Canatero
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
11.83
George Daniel
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
11.98
Ayrton Lobo
St. Roch - Brampton
NT
12.26
Joshua Sio
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
12.31
Marcus Austin
St. Marcellinus - Mississauga
16.71
12.56
Zachary D'Amelio
St. Augustine - Brampton
14.10
13.30
Nicholas Linhares
St. Marcellinus - Mississauga
16.44
13.69
Joshua Stewart
St. Augustine - Brampton
19.84
14.01
Moses Sivabalan
St. Marcellinus - Mississauga
00.80
14.13
Sean Tipping
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
14.19
Tanner Dang
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
14.25
Vinson Hoang
St. Marcellinus - Mississauga
16.01
14.65
Schylar Hall
St. Roch - Brampton
12.01
14.81
Michael Dmytriak
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
14.88
Eric Choo
St. Augustine - Brampton
18.14
14.88
David Maramara
Loyola CSS - Mississauga
NT
15.47
Kevon Cotterell
St. Edmund Campion
NT
15.67
Johnny Salame
John Cabot
NT
16.19
Tevin Lewis-Aslam
St. Augustine - Brampton
13.51
16.19
Jason Fernandez
St. Augustine - Brampton
NT
16.20
Marvin Dion
St. Edmund Campion
NT
17.04
Simon Eskandar
St. Augustine - Brampton
15.15
17.50
Nicholas Paglione
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
18.19
Josh Paul
St. Roch - Brampton
19.62
18.98
Simon Bernabe
St. Augustine - Brampton
NT
20.33
David Riche
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
20.61
Alex Zabek
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
22.12
Benson Nguyen
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
22.12
Noah Ganton
St. Edmund Campion
NT
23.97
Thomas Pawlak
St. Roch - Brampton
NT
26.24
David Kowalski
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
34.08
Simon Laplante
John Cabot
NT
41.50
Francesco Vitaro
Ascension of Our Lord-Miss
NT
41.50
Nicholas Azevedo
St. Marcellinus - Mississauga
13.75
DQ
Daniel Fuoco
John Cabot
NT
SCR
Martin Skicki
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
SCR
Marlon Lee
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
SCR
Nic Bunbury
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
SCR
Nicholas Hicks
St. Roch - Brampton
12.51
SCR
Carmelo Russo
St. Marcellinus - Mississauga
00.70
SCR
Nicola Rizutto
Philip Pocock - Mississauga
NT
SCR
Oliver Macaraeg
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
SCR
Moises Vasquez-Lopez
St. Augustine - Brampton
NT
SCR
Valerio Gomes
St. Augustine - Brampton
36.70
SCR
Shaun Simonds
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
SCR
Michael Gambino
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
SCR
Jimmy Hartford
Philip Pocock - Mississauga
NT
SCR
c
Last updated Thu, 14 May 2015 13:38:30
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en