Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 19, 2010 to May 20, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.06 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
1A Male 50 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Michael Duong
Parkholme School
26.23
07.78
10
Shane Shariati
West Credit Panthers
NT
09.92
Alex Munene
Philip Pocock - Mississauga
11.40
08.08
8
Jacob McBurney
John Cabot Secondary School
NT
15.52
Ray Stull
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
08.35
6
Mathew Chung
West Credit Panthers
NT
09.02
5
Harrison Witt
St. Marcellinus - Mississauga
09.89
09.04
4
Juan Gomez
Philip Pocock - Mississauga
12.55
09.62
3
Michael Cassim
Philip Pocock - Mississauga
13.19
09.97
2
Darryl Sutherland
St. Marcellinus - Mississauga
09.40
10.88
1
Ben Nguyen
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
11.06
Austin Welsh
West Credit Panthers
NT
11.13
Daniel Hang
Parkholme School
17.80
11.15
Vinson Hoang
St. Marcellinus - Mississauga
08.87
11.94
Alex McInall
Applewood School
15.77
12.21
Marco Cassano
St. Marcellinus - Mississauga
08.08
12.95
Andrew Singh
Parkholme School
19.19
13.41
Wesley Chang
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
13.68
Devon Singh
Parkholme School
20.76
13.88
Marcus Austin
St. Marcellinus - Mississauga
08.20
14.69
Robert Gibson
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
14.79
Tony Evans
Applewood School
18.70
14.97
Connor Wilson
Applewood School
18.89
15.20
Sebastian Fryfogel
West Credit Panthers
NT
16.26
Daniel Stefanini
Sandalwood Heights - Brampton
22.75
17.12
Jason Sethi
Parkholme School
25.21
17.20
Brian Tran
Applewood School
19.08
19.41
Aravinth Vijayakumar
Parkholme School
27.42
21.11
Mathew Wood
West Credit Panthers
NT
21.16
Sultaan Wozeer
Applewood School
19.89
21.20
Michel Chatwin
Applewood School
21.22
21.25
Harmen Rai
Parkholme School
31.90
21.54
Andy Pham
Parkholme School
23.10
24.19
Sean Bradley
Loyola - Mississauga
NT
24.22
Tavish Doughty
Parkholme School
31.25
25.25
Mark Manalac
St. Marcellinus - Mississauga
07.67
25.38
Ali Malik
Applewood Acres
22.00
28.41
Jason Kyei-Baffour
Parkholme School
22.75
29.00
David Freire
St. Edmund Campion
NT
29.00
Jacob Kuehni
Parkholme School
31.82
31.12
Josh Paul
St. Roch C.S.S - Brampton
NT
37.11
Bradley Patrick
Loyola - Mississauga
NT
45.69
Jonathon Kennedy
Parkholme School
NT
57.15
Terence Hakh
Applewood Acres
25.00
1:42.94
Omar Hussain
Parkholme School
NT
SCR
Manny Silva
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
SCR
Jimson Lawrance
John Cabot Secondary School
NT
SCR
Gassem Ahmed
Parkholme School
20.35
SCR
Ali Valika
Applewood School
26.29
SCR
Brian Carson
Parkholme School
19.24
SCR
Michael Malo
Parkholme School
19.10
SCR
Paul Melnyk
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
SCR
Navjeet Singh
Parkholme School
26.53
SCR
Amir Zahireslam
Parkholme School
33.23
SCR
Thomas Pawlak
St. Roch C.S.S - Brampton
NT
SCR
Sean Bakridan
Parkholme School
31.10
SCR
Daniel Kirwin
Applewood Acres
NT
SCR
Shiva Debysingh
Parkholme School
19.30
SCR
Uzair Basit
Parkholme School
31.20
SCR
c
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en