trackdatabase.com logo







Girls 50 Metre Dash (1A)

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalWindPoints
1A
Isabella RoppertSt. Marcellinus - MississaugaNT10.2910
Madison MacNeilSt. Marcellinus - MississaugaNT11.057
Felice RiingenThomas L Kennedy - MississaugaNT11.057
Ayesha OsmondApplewood SchoolNT11.275
Alicia DyApplewood SchoolNT12.004
Kajol DoobaySt. Edmund CampionNT12.063
Victoria FilarPhilip Pocock - MississaugaNT12.282
Puneet SaralApplewood SchoolNT12.521
Fareeha KhawajaThomas L Kennedy - MississaugaNT12.78
Henna KalairNorth Peel - Brampton13.3212.97
Lexus Burton-FajardoJohn Fraser - MississaugaNT13.92
Alexandra SromSt. Edmund CampionNT14.84
Jaclyn SandfordThomas L Kennedy - MississaugaNT14.89
Phoebe KellyCentral PeelNT15.82
Amber R DuhamelJohn Fraser - MississaugaNT16.87
Collette TremblaySt. Edmund CampionNT16.89
Kristen BrennanParkholme SchoolNT17.11
Benishiya DilipkumarThomas L Kennedy - MississaugaNT17.27
Samantha AhrensApplewood SchoolNT18.27
Andrea ChongHeart Lake - BramptonNT19.17
Sarah StewartSt. Roch - BramptonNT21.02
Cici ZhangApplewood Hts - MississaugaNT21.22
Samantha NorthrupHarold M Brathwaite - Brampton17.6121.91
Parveena SandhuApplewood SchoolNT22.32
Alishba HaiderJohn Fraser - MississaugaNT22.96
Pauline TranThomas L Kennedy - MississaugaNT23.75
Ridah AbidiApplewood SchoolNT23.81
Kristine OtchereSt. Marcellinus - MississaugaNT23.90
Linda VoApplewood SchoolNT24.13
Cecilia DonerHarold M Brathwaite - BramptonNT24.58
Mageesha BalranjanApplewood SchoolNT26.40
Kaylin McKendrySandalwood Heights - BramptonNT27.32
Shannon PierceyHarold M Brathwaite - BramptonNT27.73
Tatiana BellApplewood SchoolNT28.22
Kiran MaheruParkholme SchoolNT30.31
Sarah Boodramport credit team 10NT31.99
Arielle KanyindaSt. Roch - BramptonNT32.26
Michelle VoApplewood SchoolNT32.71
Fatima CostaHarold M Brathwaite - BramptonNT33.79
Lawrie PolinarioLoyola CSS - MississaugaNT34.06
Michelle NguyenBrampton Centennial - BramptonNT36.78
Christine CabuslayLoyola CSS - MississaugaNT38.48
Yaveesha Pragash KumarParkholme School33.6540.56
Jaspreet SekhonParkholme SchoolNT48.94
Meesha LidderParkholme SchoolNT54.05
Marwa MastouThomas L Kennedy - MississaugaNT55.00
Hana HafezThomas L Kennedy - MississaugaNT1:23.70
Hya H MahmoodMeadowvale - MississaugaNTDNS
Yen-ni VuParkholme SchoolNTDNS
Ashley JardineSt. Joan of Arc - MississaugaNTDNS
Dina D AbidiMeadowvale - MississaugaNTDNS
Amina A WarraichMeadowvale - MississaugaNTDNS
Erin MoulesOur Lady of Mount Carmel-MissiNTDNS
Ase ShoyeboBrampton Centennial - BramptonNTDNS
Fiza SaqibSt. Joan of Arc - MississaugaNTDNS
Muneeba HameedJean AugustineNTDNS
Samantha PayneApplewood SchoolNTDNS
Diana MauroSt. Marcellinus - MississaugaNTDNS
Jordyn KuarsinghApplewood SchoolNTDNS
Chinnu MaldoddiParkholme SchoolNTDNS
Kristin SpizzirriSt. Augustine - BramptonNTDNS
Danyta PetrosSt. Augustine - BramptonNTDNS
Chanel MartelleyCardinal Ambrozic - BramptonNTDNS
Patricia AdesinaCardinal Ambrozic - BramptonNTDNS
Catherine LeCentral PeelNTDNS
Jessica HeatonSt Martin CSS - Mississauga23.64DNS
Chelsea MacEachernSt. Roch - BramptonNTDNS
Rabeea ImranBrampton Centennial - BramptonNTDNS
1B
Ivy Ha-LiangThomas L Kennedy - MississaugaNTDQ
Sara PearseHeart Lake - BramptonNTDQ
Last updated Fri, 11 May 2018 10:56:13
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.