Meet Info
2012 Bill Crothers Invitational
May 9, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Miles Helman
Bill Crothers - Unionville
11.65
11.50
Mauritzio White
St. Paul\'s - Mississauga
12.83
11.60
Majeed Zabsonre
Brother Andre - Markham
NT
11.60
Brady Reil
Dr. G. W. Williams - Aurora
12.90
11.70
Myles Banfield
Bill Crothers - Unionville
12.08
11.80
Brenden Bilotta
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.30
11.80
Elijah Hamilton
Bill Crothers - Unionville
11.65
11.90
Ryan Almond Rock
Langstaff - Richmond Hill
NT
11.90
Michael Cheng
Markville - Markham
NT
12.00
Keanu Lai
Thornlea - Thornhill
NT
12.00
Jesse Wu
Unionville - Markham
NT
12.20
Marcus Wong
Bill Crothers - Unionville
12.19
12.30
Alan Williamson
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.30
12.30
Elijah Jolicoeur
Huron Heights - Newmarket
NT
12.30
Ryan Cardoza
Bill Crothers - Unionville
12.71
12.50
Simon Leblanc
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
12.60
Peter Ciccocioppo
Holy Cross - Woodbridge
NT
12.70
Jake Appleby
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.40
12.70
Shayne Friedman
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
12.80
Matthew Stenta
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
12.80
Alan Fong
Stouffville - Stouffville
NT
12.90
Cyrus Quilao
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
12.90
Andrew Omoziku
Holy Cross - Woodbridge
NT
13.00
Brenden Gamna
Sir William Mulock - Newmarket
NT
13.00
Johnny Bi
Markville - Markham
NT
13.00
Jemal Whittle
Maple - Maple
NT
13.00
Ryan Moy
Bill Crothers - Unionville
13.37
13.01
Dustin Lee
St. Augustine - Markham
NT
13.01
Edwin Iliyassov
Vaughan - Thornhill
NT
13.10
David Wu
Milliken Mills H.S.
NT
13.10
John Jaca
Markham - Markham
NT
13.20
David Yao
Milliken Mills H.S.
13.30
13.30
Mason Delacruz
Richmond Green - Richmond Hill
NT
13.30
Cameron Kritzinger
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.80
13.40
Robert Bahensky
St. Augustine - Markham
NT
13.50
Virack Chhom
Maple - Maple
14.34
13.60
Matthew Banayan
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
13.70
Dylan Nowogrodski
Vaughan - Thornhill
NT
13.70
Alex Wang
Bayview - Richmond Hill
NT
13.70
Shahzaib Ahmad
Maple - Maple
13.96
13.70
Jacky Chiang
Bayview - Richmond Hill
NT
13.70
Tom Yang
Bayview - Richmond Hill
NT
13.80
Brian Gonslves
St. Augustine - Markham
NT
13.80
Daniel Bornstein
Vaughan - Thornhill
NT
13.80
Dennis Liu
Bayview - Richmond Hill
NT
13.90
Danny Tsao
Bayview - Richmond Hill
NT
13.95
Guidzag Kassabian
St. Augustine - Markham
NT
14.00
Brayen Razavi
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
16.30
Christopher Prud'homme
Brother Andre - Markham
NT
DNF
Kobee Vongsikeo
Maple - Maple
12.02
DNF
David Wu
Unionville - Markham
13.04
DNF
Vivek George
Markville - Markham
NT
DNF
Bill Hou
Bayview - Richmond Hill
NT
DNF
Tom Yang
Bayview - Richmond Hill
NT
DNF
Stratie Kloutsouniotis
Brother Andre - Markham
NT
DNF
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Miles Helman
Bill Crothers - Unionville
11.50
11.00
Mauritzio White
St. Paul\'s - Mississauga
11.60
11.30
Myles Banfield
Bill Crothers - Unionville
11.80
11.40
Elijah Hamilton
Bill Crothers - Unionville
11.90
11.40
Majeed Zabsonre
Brother Andre - Markham
11.60
11.40
Brady Reil
Dr. G. W. Williams - Aurora
11.70
11.50
Brenden Bilotta
Dr. G. W. Williams - Aurora
11.80
11.80
Ryan Almond Rock
Langstaff - Richmond Hill
11.90
DNF
c
Last updated Wed, 09 May 2012 20:10:19
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en