Meet Info
Marcellinus Early Bird Meet
Apr 13, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (180.54 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Cierra Dasilva
Heart Lake - Brampton
13.00
12.91
10
Alicia Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
13.40
13.00
8
Gifty Kyei
Father Henry Carr - Rexdale
12.80
13.34
6
Tatyana Gayle
Father Henry Carr - Rexdale
12.60
13.38
5
Kyanna Sancho
St. Edmund Campion
12.40
13.71
4
Tyla Thomas-Jacques
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.70
13.74
3
Shawnna Rainford
Harold M Brathwaite - Brampton
14.00
13.83
2
Sydney Small
Stephen Lewis - Mississauga
13.50
13.93
1
Ashley Mustafa
Mentor College - Mississauga
13.90
13.94
Brittanie Elson
Heart Lake - Brampton
13.40
14.07
Opeyemi Odunaike
Bramalea - Brampton
13.50
14.23
Jasmin Jones
St. Marcellinus - Mississauga
13.80
14.37
Hailey Collins
Erindale - Mississauga
NT
14.41
Bronwen MacIntyre
Meadowvale - Mississauga
13.50
14.42
Julia Shelton
Cawthra Park - Mississauga
15.50
14.53
Shaniece Singh
Central Peel - Brampton
11.00
14.55
Sade Hastings
Bramalea - Brampton
13.70
14.57
Ogrodnik Natalia
John Cabot - Mississauga
14.00
14.58
Aliyha Leger
Cardinal Leger - Brampton
13.50
14.69
Shareice Matis
Brampton Centennial - Brampton
15.00
14.77
Doen Joo
Erindale - Mississauga
NT
14.83
Justine Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
13.50
14.86
Janice Appiah
St. Edmund Campion
12.80
14.93
Ashley Henry
The Woodlands - Mississauga
14.30
14.97
Priscilla Tavares
Brampton Christian - Caledon
16.00
15.04
Olena Ginda
John Cabot - Mississauga
14.00
15.08
Tivona Thomas
St. Joseph - Mississauga
13.90
15.16
Kedisha Leger
Cardinal Leger - Brampton
14.00
15.35
Vanessa Cesario
Philip Pocock - Mississauga
15.10
15.43
Bianca Miret
Lorne Park - Mississauga
15.30
15.49
Sarah Weredynski
Philip Pocock - Mississauga
15.10
15.50
Alisha Braithwaite
Erindale - Mississauga
14.00
15.52
Alana Rachner
St. Augustine - Brampton
14.50
15.60
Kelsea macIntosh
Humberview - Bolton
15.00
16.32
Raven Wilkinson
St. Augustine - Brampton
14.50
16.52
Keyara Valencia-Hinds
Erindale - Mississauga
14.50
16.57
Chloe Edwards
Robert Bateman - Burlington
17.00
16.66
Desiree Frost
Central Peel - Brampton
13.10
17.93
Namrata Grewal
Meadowvale - Mississauga
14.05
SCR
Katherine Houston
Mentor College - Mississauga
14.10
SCR
c
Last updated Mon, 19 Apr 2010 14:32:19
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en