trackdatabase.com logo







Bantam Boys 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
William VuongEtobicoke Arts - Toronto11.8011.99
Dummie AbdulRiverdale - TorontoNT12.14
Kenniel SternYork Memorial - TorontoNT12.26
Shafee RashidiDanforth - TorontoNT12.27
Derian AliBloor - Toronto12.7912.48
Jonah LeeRiverdale - TorontoNT12.49
Colin MacLauchlanNorthern - TorontoNT12.49
Riley StarrLawrence Park - TorontoNT12.63
David ThorntonMonarch Park - Toronto12.8012.68
Daren DobsonVaughan Road AcademyNT12.72
Nick EneroLawrence Park - TorontoNT12.91
Matt MarksonNorthern - TorontoNT13.00
Kyle WimmerLawrence Park - TorontoNT13.01
Daniel PengLeaside - TorontoNT13.04
Shemar S BoswellThistletown - RexdaleNT13.05
Cole KapitainLeaside - TorontoNT13.06
Haftom TeferiMonarch Park - Toronto12.8013.07
Jonas IlagonRichview - Islington12.8013.08
Thomas LiuBloor - Toronto13.1213.08
Sebastian ArmstrongSilverthorn - EtobicokeNT13.09
Filip MicicEtobicoke - IslingtonNT13.10
Dhonte WilsonYork Memorial - TorontoNT13.19
Arshia MajdiLawrence Park - TorontoNT13.19
Il Sung LeeEast York - Toronto14.0613.22
Rashane PowellWeston - Weston13.0413.25
Armaan SheppardRiverdale - TorontoNT13.26
Robert RodicEtobicoke - IslingtonNT13.28
Judiyah JohnsonWest Humber - Rexdale13.0813.29
Viet NguyenParkdale - TorontoNT13.35
Stephen NyilasSilverthorn - EtobicokeNT13.37
Subhan S MirpourThistletown - RexdaleNT13.40
James Esemu-EzemuMartingrove - Islington13.0913.45
Kyle RichardsNorthern - TorontoNT13.52
Ty ParkerRiverdale - TorontoNT13.55
Georgeson DecostaEast York - Toronto14.3813.62
Kevin HanLeaside - TorontoNT13.69
James J NguyenKipling - EtobicokeNT13.76
James LacanientaForest Hill - TorontoNT13.84
Jesiyah JohnsonWest Humber - Rexdale13.4113.91
Alex RadooRichview - Islington13.5013.98
Felix SafiehUrsula Franklin Acad - TorontoNT14.16
Ezekeel E AdusiThistletown - RexdaleNT14.28
Andy NguyenMartingrove - Islington14.2714.33
Jim MoForest Hill - TorontoNT14.36
Saad PathanEast York - Toronto14.7814.37
Dario EkokobeRosedale heights school of theNT14.72
Deron KongYork Memorial - TorontoNT14.73
Liam RodriguezForest Hill - TorontoNT15.49
William BourdeauUrsula Franklin Acad - Toronto00.1515.94
Berat ElmasScarlett Hts Entrepr - WestonNTDNS
Shaun BathleWest Humber - Rexdale14.57DNS
Jordan EdwardsEtobicoke Arts - Toronto12.60DNS
Huyler JaydenCentral Toronto AcademyNTDNS
Zeev NafteNorth Toronto - TorontoNTDNS
Jacob KirbySilverthorn - EtobicokeNTDNS
Filip MalesevicLeaside - TorontoNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Shafee RashidiDanforth - Toronto12.2712.1710
Colin MacLauchlanNorthern - Toronto12.4912.218
William VuongEtobicoke Arts - Toronto11.9912.226
Dummie AbdulRiverdale - Toronto12.1412.264
Derian AliBloor - Toronto12.4812.472
Kenniel SternYork Memorial - Toronto12.2612.511
Jonah LeeRiverdale - Toronto12.4912.53
Daren DobsonVaughan Road Academy12.7212.57
Riley StarrLawrence Park - Toronto12.6312.66
Cole KapitainLeaside - Toronto13.0612.71
Nick EneroLawrence Park - Toronto12.9112.75
Matt MarksonNorthern - Toronto13.0012.82
David ThorntonMonarch Park - Toronto12.6812.88
Kyle WimmerLawrence Park - Toronto13.0112.98
Daniel PengLeaside - Toronto13.0413.17
Shemar S BoswellThistletown - Rexdale13.05DNS
Last updated Thu, 18 May 2017 17:39:52
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.