Meet Info
Morris Indoor Invtational
Hosted by Francis Liberaman and Marshall McLu
Mar 24, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (118.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Sergio Andre
Cardinal Leger - Brampton
NT
07.54
Matthew Richards
Birchmount Park - Scarborough
07.35
07.54
Dimron Phillips
St. Roch - Brampton
08.40
07.71
Rommel Barbieto
Mary Ward - Scarborough
07.70
07.73
Isaiah Holung
St. Roch - Brampton
08.00
07.78
Davonte Jackson
Cardinal Leger - Brampton
NT
07.79
Joshua Torres
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.75
07.79
Quric Quest
Father Henry Carr - Rexdale
07.36
07.86
Jason Hua
Mary Ward - Scarborough
NT
07.88
Tristan Wilson
Cardinal Leger - Brampton
NT
07.90
Eman Ranne
Wexford CSA- Scarborough
07.97
07.91
Maxwel Eluehike
Father Henry Carr - Rexdale
07.84
07.93
Raheem Balogun
St. Roch - Brampton
08.30
07.94
Julian Manahan
Francis Libermann- Scarborough
NT
07.98
Solomon Arase
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
08.01
Zaid Al Awamleh
John Fraser - Mississauga
NT
08.04
Matthew Orderson
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.06
Adrian Hou
Mary Ward - Scarborough
NT
08.09
Liam Nicholson
Brebeuf - Willowdale
NT
08.11
Liam Mendoza
Neil McNeil - Toronto
08.23
08.12
Asvin Anton
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.13
Sebastian Gutierrez
Birchmount Park - Scarborough
NT
08.14
Matthew Gliona
East York - Toronto
08.10
08.14
Aaron Mendoza
Neil McNeil - Toronto
08.36
08.18
Tyler Wong
St. Marcellinus - Mississauga
08.15
08.21
Mitchell Weatherall
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.44
08.31
Daejon Witter
St. Roch - Brampton
08.40
08.31
John Rivera
Mary Ward - Scarborough
NT
08.40
Bradley Lemieux
Birchmount Park - Scarborough
08.30
08.43
Ethan Avalos
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
08.47
Tyler Farramenta
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.47
Sebastiyan Uzel
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.66
Aaron Rajinthrakumar
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
08.68
Andres Dong
Wexford CSA- Scarborough
08.55
08.69
Noah Cece
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.61
08.72
Nicolas Neto
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
08.91
Jahvon Hanson
Father Henry Carr - Rexdale
07.84
08.93
Shane Mangalam
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.96
Rexsan Packiyanathar
Brebeuf - Willowdale
NT
09.09
Georgeson De Costa
East York - Toronto
08.30
09.15
Aryan Kaushik
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
09.70
Godgive Anderson
Father Henry Carr - Rexdale
07.94
10.39
Raeed Ahmed
John Fraser - Mississauga
NT
DNS
David Levy
St. Roch - Brampton
09.00
DNS
David Moschella
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Adam Konzelmann
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Kavell Menzies
Father Henry Carr - Rexdale
07.44
DNS
Khalen Moodie-Powell
St. Roch - Brampton
08.33
DNS
Michael Oyejepo
St. Roch - Brampton
08.53
DNS
Deryn Armstrong
St. Roch - Brampton
08.20
DNS
Gabriel Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
07.47
DNS
Joema Frith
St. Roch - Brampton
08.17
DNS
Malik Clarke
St. Roch - Brampton
08.16
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Matthew Richards
Birchmount Park - Scarborough
07.54
07.38
10
Sergio Andre
Cardinal Leger - Brampton
07.54
07.44
8
Dimron Phillips
St. Roch - Brampton
07.71
07.65
6
Davonte Jackson
Cardinal Leger - Brampton
07.79
07.68
5
Isaiah Holung
St. Roch - Brampton
07.78
07.73
4
Joshua Torres
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.79
07.74
3
Rommel Barbieto
Mary Ward - Scarborough
07.73
07.77
2
Tristan Wilson
Cardinal Leger - Brampton
07.90
07.84
1
Solomon Arase
Bishop Allen Academy-Etobicoke
08.01
07.85
Eman Ranne
Wexford CSA- Scarborough
07.91
07.86
Jason Hua
Mary Ward - Scarborough
07.88
07.86
Raheem Balogun
St. Roch - Brampton
07.94
07.92
Julian Manahan
Francis Libermann- Scarborough
07.98
07.94
Maxwel Eluehike
Father Henry Carr - Rexdale
07.93
07.97
Quric Quest
Father Henry Carr - Rexdale
07.86
DNS
Zaid Al Awamleh
John Fraser - Mississauga
08.04
DNS
c
Last updated Tue, 28 Mar 2017 10:54:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en