Meet Info
Marcellinus NOD Meet 2009
May 7, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (284.07 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Michael Nelson
St. Marguerite d'Youville
24.44
24.17
Sheldon Allen
Ascension of Our Lord S S
23.50
24.20
Jordan Lynch-Roach
St. Marguerite d'Youville
24.55
24.50
Charlie Sutton
John F. Ross C & V I
24.00
24.59
Conner Mabbott
Abbey Park High School
22.00
24.93
Hezekiah Davies
St. Francis Xavier S S
24.87
25.04
Jameel Brown
Fletcher's Meadow Secondary Sc
28.00
25.14
Daniel Morgan
Bear Creek S.S.
25.00
25.28
Andre Thompson
Stephen Lewis SS
25.00
25.28
Chadwin Allotey
Brampton Centennial S S
25.00
25.51
Channing Junor
The Humberview S
27:05.00
25.88
Steve Palmer
Bramalea S S
24.00
25.98
Darren Rowe
Fletcher's Meadow Secondary Sc
27.00
26.21
Marcus Muchura
Gordon Graydon Mem. S S
26.00
26.23
Moe Gamal
Fr. Michael Goetz
26.50
26.26
Sean Black
Centennial C V I
26.50
26.27
Brandon Spurell
Bear Creek S.S.
25.00
26.30
Rajeev Naidoo
Glenforest S S
27.00
26.54
Ryan Andre
Chaminade College
26.70
26.99
Victor Vo
Chaminade College
26.89
27.07
Jeff Walker
Glenforest S S
27.00
27.11
Asim Raoof
Stephen Lewis SS
27.50
27.42
Sam Zajdlik
John F. Ross C & V I
26.00
27.49
Adam M Schmidt
Georgetown D H S
26.30
27.52
Brandon Stassi
St. Joseph S S
NT
27.59
Peter Ha
Applewood Hts S S
29.00
27.68
Michael Nosella
Cawthra Park S S
28.32
27.72
Dylan Jubinville
Thomas A. Blakelock H S
27.50
27.84
Alex Almer
Abbey Park High School
28.00
28.21
Rob R Darosa
St. Thomas Aquinas
30.34
28.32
Jared Patrick
Thomas A. Blakelock H S
27.50
28.54
Nigel Truong
Applewood Hts S S
28.80
28.64
Ahmad Malik
Stephen Lewis SS
27.50
28.79
Carl Ong
Cardinal Leger S S
29.00
28.96
Anas Badar
Applewood Hts S S
29.46
29.48
Bryan Addo
Father Henry Carr
22.80
SCR
Larson Pinto
St. Francis Xavier S S
29.83
SCR
Jelani Grant
Father Henry Carr
25.10
SCR
Darius Dorsey
Port Credit S S
26.40
SCR
Alex Lu
Port Credit S S
26.00
SCR
Sowad Alam
Bear Creek S.S.
26.00
SCR
Jensen Lott
Mayfield S S
28.50
SCR
Galen Ward
Mayfield S S
28.50
SCR
Akheem Isaac
Notre Dame H S
25.30
SCR
Tim Lu
Thomas A. Blakelock H S
26.05
SCR
Trevor Fedyck
Centre Wellington D H S
26.50
SCR
Kevin K Lichasz
St. Thomas Aquinas
30.34
SCR
Jakub Kusenda
Philip Pocock S S
25.70
SCR
Troy Humphrey
Mississauga Secondary School
28.00
SCR
William Liladrie
Cardinal Leger S S
26.00
SCR
Kyle Bennett
St. Augustine S S
22.60
SCR
Kwasi Gyamfi
St. Augustine S S
23.90
SCR
Ike Omoruna
St. Augustine S S
22.90
SCR
Aditya Prabhune
Erindale S S
28.00
SCR
Hamza Farooq
Philip Pocock S S
26.60
SCR
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
c
Last updated Mon, 11 May 2009 14:56:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en