Meet Info
2010 St Edmund Campion Invitational
May 4, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (162.96 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Naomi Kerr
St. Edmund Campion
24.60
25.90
Tyanna Baylis
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
27.07
Dytria Ruddy
Cardinal Leger - Brampton
27.50
27.47
Chante Daley
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
27.63
Brittany Surrette
Lorne Park - Mississauga
28.90
27.92
Elaine Venditti
Notre Dame - Brampton
NT
28.12
Tiffany Davidson
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
28.49
Shakera Bridgewater
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
28.63
Adrianna Crawford
St. Edmund Campion
29.00
29.15
Michelle Gagliano
Loyola - Mississauga
28:00.00
29.16
Shanay Richards
Lincoln Alexander- Mississauga
29.50
29.16
Nellie Ofori
St. Marguerite d'Youville-Bram
29.54
29.22
Joanne Rego
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
29.59
Jenn Zies
Clarkson - Mississauga
NT
29.80
Rejoice Amadasin
Central Peel - Brampton
31.20
30.24
Nicole Rose
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
30.28
Sarah May Edwardo-Oldfield
Cardinal Leger - Brampton
30.00
30.31
Thiana Philips
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
30.83
Adejumoke Adeshina
Cardinal Leger - Brampton
30.00
30.99
Amanda Posella
Loyola - Mississauga
32.00
31.22
Nayiri Zakarian
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
31.29
Moni Ogunsuyi
St. Edmund Campion
26.00
31.60
Ashely Mohamed
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
31.73
Sherika Todd
Sandalwood Heights - Brampton
NT
31.96
Taya Burzynski
Cardinal Leger - Brampton
30.00
32.16
Patricia Carandang
Cawthra Park - Mississauga
33.00
32.81
Catia Dovigo
Robert F. Hall - Caledon East
30.00
32.94
Allison Zuraw
Clarkson - Mississauga
NT
34.02
Jade Choy
Cawthra Park - Mississauga
33.00
34.40
Gomes Alison
Loyola - Mississauga
33.00
35.66
Channel Challenger
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DNS
Shaffira Daniel
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Tashana Christie
St. Edmund Campion
26.50
DNS
Anna Rubiec
Loyola - Mississauga
33.00
DNS
Julianna Felendzer
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Reasa Bowen-Charles
Bramalea - Brampton
26.50
DNS
Ruth-Joy Manu
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Jessica Morreira
Notre Dame - Brampton
NT
DNS
Renelver Bowens
Sandalwood Heights - Brampton
NT
DNS
Jessica Fraser
Lorne Park - Mississauga
35.90
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Naomi Kerr
St. Edmund Campion
25.90
25.21
Tyanna Baylis
Fletcher's Meadow - Brampton
27.07
27.61
Dytria Ruddy
Cardinal Leger - Brampton
27.47
27.67
Chante Daley
Fletcher's Meadow - Brampton
27.63
28.09
Tiffany Davidson
Fletcher's Meadow - Brampton
28.49
28.33
Brittany Surrette
Lorne Park - Mississauga
27.92
28.38
Elaine Venditti
Notre Dame - Brampton
28.12
28.41
Shakera Bridgewater
Fr Michael Goetz - Mississauga
28.63
28.95
c
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en