Meet Info
St Edmund Campion
Apr 30, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (164.34 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
David Dobson
Fletcher's Meadow Secondary Sc
24.00
24.58
Patrick Jones
St. Augustine S S
24.60
24.98
Richard Ewen
Our Lady of Mount Carmel
NT
25.38
Danielle Knight
Fletcher's Meadow Secondary Sc
28.00
25.38
Dillando Alltoy
St Edmund Campion Secondary S
27.00
25.80
Kevin Adanty
St. Joan of Arc CHS
26.70
25.92
Adidapo Omiyale
Notre Dame H S
NT
25.95
Terane Brown
Central Peel S S
NT
26.05
Tristan Hill
Central Peel S S
NT
26.53
Jeriel Cruz
Lincoln Alexander S S
24.50
26.62
Jose Dominguez
St. Joan of Arc CHS
26.20
26.92
Christian Guevera
St Edmund Campion Secondary S
24.50
26.97
Alex Pinheiro
St. Joseph S S
NT
26.98
Xavier Hassan-Dib
Cardinal Leger S S
30.00
27.24
Jervel Aophonse
St. Augustine S S
26.50
27.32
Nick Leong
Our Lady of Mount Carmel
NT
27.33
Yankees Nguygen
Fr. Michael Goetz
NT
27.46
Tre Wright-Finnikin
St. Marguerite d'Youville
28.06
27.55
Kyle Yee
St. Marguerite d'Youville
30.58
27.82
Vandross Eyong
St Edmund Campion Secondary S
26.00
27.89
Saranyan Senthelal
Mentor College
NT
27.97
Damian Rodney
Brampton Centennial S S
26.00
28.12
Khang Luu
Applewood Hts S S
NT
28.30
Khalid Animashum
Erindale S S
NT
28.45
Miguel Santillan
Applewood Hts S S
NT
28.46
Markeem Fletcher
Sandalwood Heights SS
NT
28.48
Salim Said
Gordon Graydon Mem. S S
26.00
28.51
Alex Kostecki
Fr. Michael Goetz
NT
28.81
Jeremy Chan
Gordon Graydon Mem. S S
27.00
29.07
Kwame Affary
Fr. Michael Goetz
NT
29.18
Devonte Cummings
Loyola C S S
NT
29.57
Ashton Selby
Cawthra Park S S
28.00
29.61
Edgardo Romero
Erindale S S
NT
30.17
Tanieve Dennis
Fletcher's Meadow Secondary Sc
28.00
DNS
Odain Thomas
Sandalwood Heights SS
NT
DNS
Cody Chretien
Chinguacousy S S
33.00
DNS
Chris DaSilva
St. Joseph S S
NT
DNS
Sharlon Pena
St. Joan of Arc CHS
25.90
DNS
Shay Cooper
Erindale S S
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
David Dobson
Fletcher's Meadow Secondary Sc
24.58
24.59
Patrick Jones
St. Augustine S S
24.98
24.99
Richard Ewen
Our Lady of Mount Carmel
25.38
25.38
Danielle Knight
Fletcher's Meadow Secondary Sc
25.38
25.39
Dillando Alltoy
St Edmund Campion Secondary S
25.80
25.81
Kevin Adanty
St. Joan of Arc CHS
25.92
25.93
c
Last updated Mon, 11 May 2009 21:49:47
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en