Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 11, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 200 Metre Dash (May 11)
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
25.50
24.44
Cassandra Garcia
Francis Libermann- Scarborough
NT
25.03
Rosemary Holmes
Sacred Heart - Newmarket
NT
25.90
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
27.98
25.91
Britney Hawker
St. Marcellinus - Mississauga
29.10
26.13
Katie Locke
Dr. G. W. Williams - Aurora
26.80
26.48
Amanda Spence
St. Brother Andre
NT
26.76
Rachel Grundy
Sacred Heart - Newmarket
NT
26.81
Rebekah Feld
Bill Crothers SS - Unionville
NT
27.05
Jenna Schroder
Bill Crothers SS - Unionville
NT
27.16
Martina Phoung
St. Marcellinus - Mississauga
28.80
27.41
Mikayla Hazelton
Sir William Mulock - Newmarket
NT
27.47
Vivian Ng
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
27.88
Marissa Papaconstantinou
Bill Crothers SS - Unionville
NT
27.88
MIchelle Owen
St. Elizabeth - Thornhill
NT
28.22
Alyssa Amazan
St. Elizabeth - Thornhill
NT
28.28
Kaye Fung
Unionville - Markham
NT
28.61
Victoria Khounborinh
Sir William Mulock - Newmarket
NT
28.73
Phoebe Flaherty
Monarch Park - Toronto
28.60
29.00
Sylvia Gehring
Leaside - Toronto
27.00
29.16
Stephanie Tutton
Bill Crothers SS - Unionville
NT
29.28
Stephania Sanita
St. Elizabeth - Thornhill
NT
29.30
Alexandra Cavalluzzi
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
29.31
Brenna Tingle
St. Elizabeth - Thornhill
NT
29.53
Hailey Burke
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
29.66
Ella Lim
Langstaff - Richmond Hill
NT
29.75
Mackenzie Douglass
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
30.24
Marie Gamboa
Markville - Markham
NT
30.77
Charlotte Kromberg
Sacred Heart - Newmarket
NT
31.28
Kianna Johnson
Francis Libermann- Scarborough
NT
31.33
Crystal Zhou
Bayview - Richmond Hill
NT
31.77
Valeriya Tolstineva
Langstaff - Richmond Hill
NT
32.16
Mikaela Martinez
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
33.38
Ashley Narine
Leaside - Toronto
NT
34.16
Eve Curtis
St. Brother Andre
NT
DNS
Keya-Mona Garrett
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Patrica Machino
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Lauren Shaw
Cardinal Carter - Aurora
NT
DNS
Nataylia Hughes-Mitchell
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Andrea Liban
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Kelise Alum
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Anesa Scott-Sabatin
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Victoria Regis
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Stella Dada
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Nyika Campbell
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Meeko Thomas
Leaside - Toronto
NT
DNS
Qui-ana Spence
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
Mandy Guo
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Annalyse Fu
Westmount - Thornhill
NT
DNS
Florence Awde
Huron Heights - Newmarket
NT
DNS
Hirava Patel
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Brittney Hamilton
Unionville - Markham
NT
DNS
Varina Gurdyal
Markville - Markham
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
24.44
NT
Amanda Spence
St. Brother Andre
26.76
NT
Katie Locke
Dr. G. W. Williams - Aurora
26.48
NT
Cassandra Garcia
Francis Libermann- Scarborough
25.03
NT
Rachel Grundy
Sacred Heart - Newmarket
26.81
NT
Rosemary Holmes
Sacred Heart - Newmarket
25.90
NT
Britney Hawker
St. Marcellinus - Mississauga
26.13
NT
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
25.91
NT
c
Last updated Wed, 17 May 2017 23:11:31
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en