Meet Info
2009 ROPSSAA Special Needs
May 13, 2009 to May 14, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male Distance Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Nosley Burton
North Peel S S
ND
15.00
10
Sean S Bradley
Loyola C S S
ND
5.00
10
Evander Pearson
West Credit S S
ND
7.10
10
Moses Kazibwe
St. Augustine S S
ND
12.00
8
Nicholas Paribello
North Peel S S
ND
11.10
6
Jordan Phongphilack
Sandalwood Heights SS
ND
11.00
5
Brahmjot Gill
katherine sciberras
ND
10.00
4
Dimitri Facey
North Peel S S
ND
9.50
2.50
Melvin Vas
St. Augustine S S
ND
9.50
2.50
Mehul Selarka
North Peel S S
ND
9.10
0.50
Stephen Letourneau
West Credit S S
ND
9.10
0.50
Vincent Zdrilich
Fr. Michael Goetz
ND
8.10
Anfernee Harrison
North Peel S S
ND
7.00
Harsher Sidhu
North Peel S S
ND
6.20
Steven Chrisikopoulos
Parkholme School
ND
6.00
Ben Paribello
North Peel S S
ND
4.90
Ebenezer Antwi
Heart Lake SS
ND
1.90
A.J. Correia
St. Augustine S S
ND
1.10
Joshua Brandon
Our Lady of Mount Carmel
ND
DNS
Harmandeep Sidhu
Parkholme School
ND
DNS
Jacob McBurney
John Cabot CSS
ND
DNS
Vishal Ramani
West Credit S S
ND
DNS
Chibi Bernard
Parkholme School
ND
DNS
Devon Singh
Parkholme School
ND
DNS
Kevin Thompson
Parkholme School
ND
DNS
Usman Arshad
Parkholme School
ND
DNS
Marvin Clarke
Parkholme School
ND
DNS
Jonathon Kennedy
Parkholme School
ND
DNS
Aaron Lee
Woodlands
ND
DNS
Randy Archibald
West Credit S S
ND
DNS
Steven Drover
Parkholme School
ND
DNS
Daniel Antonellis
West Credit S S
ND
DNS
Michael Gachet
Applewood School
ND
DNS
Alex Lourenco
West Credit S S
ND
DNS
Alessandro Furlone
Applewood School
ND
DNS
Ryan Gangadeen
West Credit S S
ND
DNS
Andrew Garvin
Applewood School
ND
DNS
Carl Foronda
John Cabot CSS
ND
DNS
Jimson Lawrence
John Cabot CSS
ND
DNS
Bryan Pangan
North Peel S S
ND
DNS
Haroone Faqiryar
North Peel S S
ND
DNS
Mark Pavone
John Cabot CSS
ND
DNS
Alexander Maksimovic
port credit team 10
ND
DNS
Brian Davidson
Applewood School
ND
DNS
Ali Valika
Applewood School
ND
DNS
Ian Wong
Applewood School
ND
DNS
Connor Wilson
Applewood School
ND
DNS
Ryan Petrie
Applewood School
ND
DNS
Mohsin Quershi
Applewood School
ND
DNS
Drew Findlay
Applewood School
ND
DNS
Evan Gray
Applewood Acres
ND
DNS
Ali Badil
Applewood Acres
ND
DNS
Mena Bakhet
Applewood Acres
ND
DNS
Chris Hazelle
Applewood Acres
ND
DNS
Sultaan Wozeer
Applewood School
ND
DNS
Andrew Singh
Parkholme School
ND
DNS
Andrew Kinamore
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Paul Malkiewicz
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Josh Miller
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Michael Cassim
Philip Pocock S S
ND
DNS
Brandon Jailal
port credit team 10
ND
DNS
Brian Robertson
Notre Dame H S
ND
DNS
Luke Drummond
St. Joseph S.S
ND
DNS
Patrick Stolarski
St. Joseph S.S
ND
DNS
Jordan Lobo
St Edmund Campion Secondary S
ND
DNS
Adam Abu-Jazar
Parkholme School
ND
DNS
Andrew Skeard
Parkholme School
ND
DNS
Amir Benmokhtar
Applewood School
ND
DNS
c
Last updated Thu, 04 Jun 2009 9:49:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en