Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 18, 2011 to May 19, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Distance Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Krista Rowett
port credit team 10
ND
17.00
10
Cristal Thibault
North Peel - Brampton
ND
8.00
10
Taylor Isaac
West Credit - Mississauga
ND
8.00
10
Christine Graham
Gordon Graydon - Mississauga
ND
7.00
10
Emilia Patelis
Ste. Famille Couguars
ND
6.00
10
Fatima Kalair
North Peel - Brampton
ND
4.00
9
Anna-Lee Bolt
Parkholme School
ND
4.00
9
Melinda Alves
port credit team 10
ND
12.00
7
Gloria Diankulu
Ste. Famille Couguars
ND
12.00
7
Samantha S Borrelli
St. Michael S.S.
ND
4.00
8
Shana Judge
St. Marcellinus - Mississauga
ND
1.00
6
Rheauna Taggart
TlKennedy Kougars
ND
11.00
5
Kira McComb
Gordon Graydon - Mississauga
ND
10.00
3
Alisha Jaffer
port credit team 10
ND
10.00
3
Gabrielle Taillefer-Blanc
Ste. Famille Couguars
ND
10.00
3
Purwa Khizar
Applewood School
ND
9.50
1
Samantha Morin
erindale
ND
9.00
Kayla Francis
erindale
ND
8.50
Annick Leger
Ste. Famille Couguars
ND
8.00
Brieana Bowen
Applewood School
ND
8.00
Fatima Khursheed
TlKennedy Kougars
ND
8.00
Shauna Brandon
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
7.00
Shereece Murray
Heart Lake Secondary School
ND
7.00
Niloufar Jaferi
Applewood School
ND
7.00
Avia Goffe
SandalwoodParkholme
ND
6.00
Evelyn Lee
West Credit - Mississauga
ND
5.00
Melissa Balatbat
St. Augustine - Brampton
ND
5.00
Anifa Mohamed
Heart Lake Secondary School
ND
5.00
Veronica Habel
Rick Hansen - Mississauga
ND
4.00
Simran Kainth
Rick Hansen - Mississauga
ND
4.00
Tasha Gaffoor
Parkholme School
ND
4.00
Shawna Freitas
Philip Pocock - Mississauga
ND
4.00
Nadine Aly
Applewood School
ND
3.00
Jenna Smith
Applewood School
ND
3.00
Morayo Awosedo
St. Augustine - Brampton
ND
1.00
Tena Nguyen-Phan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
1.00
Shameka Tyndale
Bramalea - Brampton
ND
DNS
Hareem Syed
Bramalea - Brampton
ND
DNS
Samantha MacNeill
Heart Lake Secondary School
ND
DNS
Dalia Mansour
TlKennedy Kougars
ND
DNS
Elizabeth McGowan
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
DNS
Jeanine Phillips
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
DNS
Shirley San Pedro
Bramalea - Brampton
ND
DNS
Nikki Prus
Iona C.S.S.
ND
DNS
Francesca D'Souza
St. Marcellinus - Mississauga
ND
DNS
Nicole N Campetelli
St. Michael S.S.
ND
DNS
Cassandra Boorman
Bramalea - Brampton
ND
DNS
Sadia Hersi
Parkholme School
ND
DNS
Nicole Wiesner
Parkholme School
ND
DNS
Lisa Marie Murray
Applewood School
ND
DNS
Marie Eve D'Arcy
Parkholme School
ND
DNS
Laly Lopez
St. Edmund Campion
ND
DNS
April Baker
St. Augustine - Brampton
ND
DNS
Nicole Neyedly
Applewood School
ND
DNS
Chelsie Chong
St. Augustine - Brampton
ND
DNS
c
Last updated Tue, 24 May 2011 17:39:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en