Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 1, 2015 to May 2, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Mikaela Lucki
Bishop Allen Academy-Etobicoke
4:45.00
4:59.60
10
Sydney Grier
Loretto Abbey - Toronto
5:02.00
5:04.41
8
Ava Rodrigues
Loretto Abbey - Toronto
5:05.00
5:06.53
6
Jade Watson
Loretto Abbey - Toronto
5:05.00
5:08.10
5
Sarah Kromberg
Sacred Heart - Newmarket
4:21.00
5:10.10
4
Catherine Reid
Sacred Heart - Newmarket
00.15
5:19.84
3
Julianna Manserra
Bishop Strachan School
NT
5:22.58
2
Anastasia Alexeeff
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:33.22
5:26.99
1
Kirsten Cartwright
Innisdale - Barrie
NT
5:31.44
Montana Smith
Birchmount Park - Scarborough
5:55.00
5:43.25
Jessica Mcbride
Westview Centennial-North York
5:45.00
5:54.94
Alexis Wilson
All Saints - Whitby
NT
5:58.03
Kaylin Daniel
St. Joseph's College - Toronto
NT
6:01.96
Melanie Costa
Bill Crothers SS - Unionville
NT
6:02.67
Laura Currie
Stouffville - Stouffville
NT
6:04.53
Allyson Eastmure
Loretto Abbey - Toronto
6:10.00
6:07.94
Meagan Tanguilig
Mary Ward - Scarborough
NT
6:10.77
Abby McKenzie
Bracebridge & Muskoka - Braceb
NT
6:17.57
Georgina Coste-Ramsay
Father Redmond - Toronto
NT
6:19.26
Victoria Wheeler
Birchmount Park - Scarborough
5:55.00
6:20.72
Justyna Korczak
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
6:21.27
Anna Galang
Mary Ward - Scarborough
NT
6:22.02
Hannah Story-Korman
Timiskaming District Secondary
NT
6:26.15
Abby Bell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
6:27.23
Jesse McEdwards
Timiskaming District Secondary
NT
6:30.23
Vanessa Perla
John Polanyi CI-North York
NT
6:34.62
Kien Nagales
Newtonbrook - North York
6:00.00
6:35.74
Julia Collins
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
6:40.13
Louise Limoges
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
6:41.33
Emily Grydziuszko
De La Salle College - Toronto
NT
6:41.53
Serena Ha
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
6:54.86
Tiffany Lin
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
7:19.52
Juliana Hutton
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Martha Macdonald
Havergal College - Toronto
NT
DNS
MacKenna Armitage
Sacred Heart - Newmarket
5:45.00
DNS
Miranda Thompson
Bishop Strachan School
NT
DNS
Thiruja Thirukkumoran
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Laura Carlton
Bracebridge & Muskoka - Braceb
5:05.00
DNS
Emma Charles
Bracebridge & Muskoka - Braceb
NT
DNS
Lauren Vanlerberghe
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
DNS
Cathy Phan
St. Joseph's College - Toronto
NT
DNS
Emily Barber
Father Redmond - Toronto
5:00.00
DNS
Aminah Mohammed
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
DNS
Enza Gualtieri
Loretto Abbey - Toronto
5:00.00
DNS
c
Last updated Fri, 15 May 2015 21:13:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en