Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
May 3, 2002 to May 4, 2002
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Megan Clarke
St. Basil's College
NT
12.16
Natoya Whittingham
Michael Power St. Joe's
NT
12.40
Tabia Charles
Pine Ridge
12.30
12.41
Alesha Burnett
Jean Vanier
12.40
12.60
Melissa Perryman
Monsignor Paul Dwyer
12.60
12.76
Lindsay Wolf
Cardinal Carter
NT
12.79
Stephanie Conley
Monsignor de Charbonnel
12.80
12.87
Sarah Luongo
St. Basil's College
NT
12.87
Gillian Alleyne
Pope John Paul II
NT
13.00
Roxanne Wright
Pope John Paul II
NT
13.09
renee forde
lester b pearson
NT
13.11
Jenn Evans
Dunbarton
NT
13.11
Renee Wallace
Pope John Paul II
13.00
13.13
Lisa Schad
Westside
13.50
13.17
Dayna Pinkney
Orangeville
13.00
13.24
kadian radway
philip pocock css
1:30.00
13.25
Ashleigh Ryan
Loretto Abbey
13.00
13.25
reberah roberts
lester b pearson
NT
13.29
Tiffany Joseph
Cardinal Newman
13.20
13.30
Lanya Joseph
Cardinal Newman
13.50
13.41
latoya mayers
lester b pearson
NT
13.42
Peta-Gaye Thomas
R H King
NT
13.43
Sonya Aitken
David & Mary Thomson
13.00
13.56
Stacy Richmond
Fr. McGivney
NT
13.65
Latoya Anderson
Mary Ward
NT
13.66
Shantelle Terrelonge
Fr. McGivney
NT
13.66
Roseline Berko
Cardinal Newman
13.80
13.66
Nadalie Bardowell
Mary Ward
NT
13.69
Shantelle Scott
Jean Vanier
13.50
13.70
renea-marie modeste
lester b pearson
NT
13.77
Katlyn Hammell
Bracebridge Muskoka Lakes
NT
13.80
Steph Gileberto
Br. Andre
NT
13.85
M Stubbert
St. Joseph Scollard Hall
12.40
13.85
Tiera Barnes
John Cabot
NT
13.86
yanesi minga
Sir. Wilfred Laurier
NT
13.87
Laura Bryan
Orangeville
NT
13.89
tanesha batticks
lester b pearson
NT
13.91
Tonya Mason
Unionville H S
NT
13.92
Keeya Fowell
R H King
NT
14.02
natisha pitter
milliken mills highschool
13.50
14.04
Joydeen Philips
Dunbarton
NT
14.06
Susan Butler
Unionville H S
NT
14.06
Dusenka Boric
Etobicoke CI
NT
14.06
Heather Lunny
De La Salle College
14.30
14.07
Keisha Pooran
R H King
NT
14.09
Charmaine Rhoden
Dunbarton
NT
14.10
Neicole Roberts
John Cabot
NT
14.10
Chirysh Dupie
R H King
NT
14.11
Alexandra Dodds
Etobicoke CI
NT
14.21
sarah Ducasse
Fr. McGivney
NT
14.22
Lalisha Fennell
Sir Oliver Mowat
NT
14.24
Colleen Green
Lawrence Park
NT
14.26
clic templeton
Bishop Strachan School
15.00
14.29
Yanique Williams
Loretto Abbey
13.00
14.37
Loretta Lo
Bayview
NT
14.38
Cynthia Cho-Kee
Br. Andre
NT
14.44
Kerri-Ann Cushnie
Markham
14.90
14.48
Susan Adegbesan
Cardinal Newman
14.50
14.48
Marcella Chung
Br. Andre
NT
14.58
Katie Dopp
Westside
NT
14.66
kadian Campbell
Fr. McGivney
NT
14.67
rohjni chatrath
milliken mills highschool
14.00
14.74
Janel Cunningham
Dunbarton
NT
14.75
stephanie agaro
philip pocock css
15.00
14.81
maureen malanyaon
philip pocock css
15.00
14.82
Kisher John
Michael Power St. Joe's
NT
14.82
Sabrina Macdonald
Fr. McGivney
NT
14.84
Jacqie Bourrier
Br. Andre
NT
14.87
Jackie Tipping
Orangeville
NT
14.91
Jen Taylor
Uxbridge S S
14.10
14.93
patrice charles
philip pocock css
14.50
14.95
Nekieha Hendrickson
Oakwood
NT
14.96
Cocilia Munkali
Michael Power St. Joe's
NT
14.98
Ann Boutchko
William Lyon MacKenzie
NT
14.98
Shannon Clarke
Westside
NT
15.17
Sam Scully
West Ferris
NT
15.17
Eden Armstrong
Pope John Paul II
NT
15.19
Courtney Twynam
Sacred Heart
NT
15.24
Simone Williams
Unionville H S
NT
15.30
Vivian Ho
Victoria Park
14.00
15.40
Lisa De Miranda
Br. Andre
NT
15.55
Caroline Cooper
Richview CI
NT
15.56
Joelle Boulanger
E. S. Algonquin
15.00
15.66
Eva Mazgola
John Cabot
NT
15.75
jamie ho
milliken mills highschool
14.50
15.79
Valerie Bustros
Loretto Abbey
NT
16.19
Venetia Lo
Langstaff
NT
16.28
Nicole MacLeod
St. Robert
NT
16.57
Kim Lam
St. Robert
NT
16.58
Diana Carrasco
St. Joan of Arc
NT
16.94
Marian Tibar
St. Robert
NT
17.06
jessica chan
Bishop Strachan School
15.00
17.71
Katie McLaren
St. Robert
NT
17.87
Katherine Chin
Br. Andre
NT
NT
Jessica Koteles
Br. Andre
NT
NT
Melissa Shum
Br. Andre
NT
NT
Nicole Tom
Br. Andre
NT
NT
Bertha Wong
Br. Andre
NT
NT
Trudy Grant
Bayview
NT
NT
Olivia Bow
Bayview
NT
NT
Nicole Wynter
Bayview
NT
NT
Caroline O'Neill
Cardinal Carter
NT
NT
Nicole Abram
Aurora
NT
NT
Tamika Boyce
Central Technical
NT
NT
Felicia Wright
Central Technical
NT
NT
Alicia Payne
Pope John Paul II
NT
NT
Neda Pavlovic
Etobicoke CI
NT
NT
Tara Wynford
Sir Oliver Mowat
NT
NT
Vincie Siu
Havergal College
13.50
NT
Kerrie James
Michael Power St. Joe's
NT
NT
Mishka McDonald
Oakwood
NT
NT
Michelle Gates
Uxbridge S S
13.80
NT
Shannon Smith
Westside
NT
NT
Selby Ursula
Westside
NT
NT
Leigh-Ann Allen
Lawrence Park
NT
NT
Lucy Lio
Don Mills CI
NT
NT
Michelle Morton
Don Mills CI
NT
NT
Ashleigh Sisley
Northern SS
NT
NT
Grace Antwi
Westview Centennial
NT
NT
Denise collins
Westview Centennial
NT
NT
beril Arguner
Exeter
NT
NT
gregory simono
St. Robert
NT
NT
joanna k
Sacred Heart
NT
NT
samantha ledford
Sir. Wilfred Laurier
NT
NT
chandra ewing
Lorne Park SS
12.56
NT
julie fung
philip pocock css
16.00
NT
Lindsay Tallon
Unionville H S
NT
NT
Resemary Ogbeide
John Cabot
NT
NT
Sarra Alsamamai
Albert Campbell
NT
NT
Ann Fu
Albert Campbell
NT
NT
Whitney Forde
Dunbarton
NT
NT
Narissa Hussein
Dunbarton
NT
NT
Zeticia Gill
Mary Ward
NT
DNS
Leanne Gonsalves
Mary Ward
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Megan Clarke
St. Basil's College
12.16
12.25
10
Tabia Charles
Pine Ridge
12.41
12.43
8
Melissa Perryman
Monsignor Paul Dwyer
12.76
12.78
6
Alesha Burnett
Jean Vanier
12.60
12.84
4
Natoya Whittingham
Michael Power St. Joe's
12.40
12.98
2
Stephanie Conley
Monsignor de Charbonnel
12.87
NT
Lindsay Wolf
Cardinal Carter
12.79
NT
Sarah Luongo
St. Basil's College
12.87
NT
c
Last updated Sat, 26 May 2007 22:27:27
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en