trackdatabase.com logo







Junior Girls 200 Metre Dash (May 11)

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Cecilia TranTommy Douglas Secondary SchoolNTNT
Kaitlynn MartinsUnionville - Markham27.00NT
Cora ShahBill Crothers SS - UnionvilleNTNT
Kaitlyn ZaraskaLeaside - Toronto27.00NT
Emma SeabrookThornlea - ThornhillNTNT
Georgia ArkseyDr. G. W. Williams - AuroraNTNT
Bronwen McMannDr. G. W. Williams - AuroraNTNT
Georgia PapathanasakisLeaside - Toronto35.00
Esther AbuleSt. Brother AndreNTNT
Weadee MomboLeaside - Toronto25.00
Weajue MomboLeaside - Toronto25.00NT
Camille ArcinasFrancis Libermann- ScarboroughNTNT
Raven LaidfordFrancis Libermann- ScarboroughNTNT
Rachel BrownFrancis Libermann- ScarboroughNTNT
Kimberly LaranangFrancis Libermann- ScarboroughNTNT
Vanessa ChiecoSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTNT
Hennessey Luu-BrownBill Crothers SS - UnionvilleNT
Kristin BoungnasengSacred Heart - NewmarketNTNT
Oviya SritharanUnionville - MarkhamNTNT
Catherine MorrisMarkham - MarkhamNTNT
Aliyah BlairFr Michael Goetz - MississaugaNTNT
Victoria MachnioFr Michael Goetz - MississaugaNTNT
Shauny ReyesFr Michael Goetz - MississaugaNTNT
Maria LimaCardinal Carter - AuroraNTNT
Georgia KofigahSacred Heart - NewmarketNTNT
Holly MaddenSacred Heart - NewmarketNTNT
Sarah MunroBill Crothers SS - UnionvilleNTNT
Anna ThompsonMarkham - MarkhamNTNT
Sharice Loh-RennieSt. Maximilian Kolbe - AuroraNTNT
Hosana DanielTommy Douglas Secondary SchoolNTNT
Sandy YuMarkville - MarkhamNTNT
Megan ShortLangstaff - Richmond HillNTNT
Simone BranchLangstaff - Richmond HillNTNT
Michelle SadorskyLangstaff - Richmond HillNTNT
Ashley VirasamiLangstaff - Richmond HillNTNT
Alekah SeivwrightMarkville - MarkhamNTNT
Kayla-Renee WilsonUnionville - MarkhamNTNT
Alicia GrosStouffville - StouffvilleNTNT
Yona Griffith-SavoryMaple - MapleNTNT
Julia RamsaySir William Mulock - NewmarketNTNT
Alice FoursWestmount - ThornhillNTNT
Kate IlnitskayaWestmount - ThornhillNTNT
Annadage DzelayuiyTommy Douglas Secondary SchoolNTNT
Audrey LiMarkville - MarkhamNT
Shari JulesTommy Douglas Secondary SchoolNTNT
Julia D'EmilioSt. Joan of Arc - MapleNTNT
Mariah BrownMarkville - MarkhamNTNT
Savannah EdwardsBill Crothers SS - UnionvilleNTNT
Natasha ChenBayview - Richmond HillNTNT
Kyann JamesNewmarket - NewmarketNTNT
Shivanthi KandappaNewmarket - NewmarketNTNT
Alexa CamickAurora High SchoolNT
Monica TzonevBayview - Richmond HillNTNT
Eunice PangSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTNT
Yi Fei HeSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTNT
Gretl ChanSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTNT
Andrea AntalSt.Theresa of Lisieux-RichmondNTNT
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Last updated Wed, 17 May 2017 23:11:31
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.