trackdatabase.com logo







Senior Boys 60 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Dylan LamacaDe La Salle College - TorontoNT07.61
Kaya Dizon-SpenceDe La Salle College - TorontoNT07.63
Giuseppe MariniDe La Salle College - TorontoNT07.70
Monty CookRoyal St. George's CollegeNT07.71
Ehigie OkotakoToronto French School- TorontoNT07.72
Mattias OlaniyiAlbert College - BellevilleNT07.74
Vlad BerbecelHillfield-Strathallan-HamiltonNT07.75
Graham CassarSt. Andrew's College - AuroraNT07.77
Jordan HakamiToronto French School- TorontoNT07.78
Ryan AbharyBayview Glen - Don MillsNT07.83
Vahid ZakiBayview Glen - Don MillsNT07.84
Shayan Shakeri-NezhadBayview Glen - Don MillsNT07.90
Christian D'AmbrosiDe La Salle College - TorontoNT08.06
Mervyn XavierHoly Trinity School- RichmondNT08.10
Vincent GagliardiVillanova CollegeNT08.18
Caden MarkleSt. Andrew's College - AuroraNT08.37
Osher LeeSt. Andrew's College - AuroraNT08.42
Zach CharendoffCrescent School - WillowdaleNT08.43
Joshua KaramCrescent School - WillowdaleNT08.44
Ben NicolucciGreenwood CollegeNT08.50
Julius SamaniDe La Salle College - TorontoNT08.51
Thomas JohnstonCrescent School - WillowdaleNT08.56
Connor SomervilleGreenwood CollegeNT08.72
Marshall MooreSt. Andrew's College - AuroraNT09.02
Benjamin FreedmanCrescent School - WillowdaleNT09.03
Jake TrinidadSt. John's KilmarnockNT09.31
Frank KarabassisDe La Salle College - TorontoNT09.31
Brock MuticCrescent School - WillowdaleNT10.00
Irving HernandezAlbert College - BellevilleNT10.67
Alex OdameSt. John's KilmarnockNTDNS
Dylan TaboneSt. Andrew's College - AuroraNTDNS
Enzo MilajDe La Salle College - TorontoNTDNS
Adre SimmondsSt. Andrew's College - AuroraNTDNS
Matthew HargestSt. John's KilmarnockNTDNS
Matthew FalloneVillanova CollegeNTDNS
Dara GoharchiSt. Andrew's College - AuroraNTDNS
Kevin DesautelsSt. Andrew's College - AuroraNTDNS
Jesse WileBayview Glen - Don MillsNTDNS
Aidan FortierAlbert College - BellevilleNTDNS
Kyle VermaDe La Salle College - TorontoNTDNS
Anton KonachTMS SchoolNTDNS
Matthew WillsCrescent School - WillowdaleNTDNS
Richard NelsonCrescent School - WillowdaleNTDNS
Craig MeerkamperCrescent School - WillowdaleNTDNS
Cole WalkerCountry Day School - King CityNTDNS
Alex SterlingGreenwood CollegeNTDNS
Dyson HagueThe York School - TorontoNTDNS
Anh TranThe York School - TorontoNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Kaya Dizon-SpenceDe La Salle College - Toronto07.6307.4610
Monty CookRoyal St. George's College07.7107.558
Dylan LamacaDe La Salle College - Toronto07.6107.616
Giuseppe MariniDe La Salle College - Toronto07.7007.625
Vlad BerbecelHillfield-Strathallan-Hamilton07.7507.664
Graham CassarSt. Andrew's College - Aurora07.7707.693
Mattias OlaniyiAlbert College - Belleville07.7407.742
Ehigie OkotakoToronto French School- Toronto07.7207.761
Last updated Wed, 04 Apr 2018 17:11:14
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.