trackdatabase.com logo







Senior Boys 60 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Adre SimmondsSt. Andrew's College - AuroraNT07.40
Kenny AdigweTrinity College - Port HopeNT07.50
Michael LibertoVillanova College07.5707.61
Alexander SterlingGreenwood CollegeNT07.62
Niklaus SeidelSt. Andrew's College - AuroraNT07.64
Kenji MarshallHillfield-Strathallan-HamiltonNT07.71
Jacob EdwardsSt. Andrew's College - AuroraNT07.72
Dlyan LamacaDe La Salle College - TorontoNT07.75
Ethan HillVillanova College07.7807.76
Sean MakAlbert College - BellevilleNT07.77
Darren BiosahCrestwood College - TorontoNT07.78
Giuseppe MariniDe La Salle College - TorontoNT07.81
Matthew LawesLakefield College SchoolNT07.82
Vlad BerbecelHillfield-Strathallan-HamiltonNT07.85
Kavantye BaileyTrinity College - Port HopeNT07.87
Owen ChesneyTrinity College - Port HopeNT07.91
Dylan CreelmanAlbert College - BellevilleNT08.02
Ehi AziegbemhinTrinity College - Port HopeNT08.02
Tauriko GibsonAlbert College - BellevilleNT08.02
Marcus MastersSt. John's KilmarnockNT08.05
Josh IgweTrinity College - Port HopeNT08.05
Justin QiaoDe La Salle College - TorontoNT08.06
Berk PattersonRidley CollegeNT08.08
Joshua FergusonAlbert College - BellevilleNT08.15
Matthias OleyAlbert College - BellevilleNT08.16
Kevin DesautelsSt. Andrew's College - AuroraNT08.22
Aaryan WadhwaTMS SchoolNT08.22
Ben HintzeHillfield-Strathallan-HamiltonNT08.29
Michael GraceHillfield-Strathallan-HamiltonNT08.34
Darin CheunSt. Andrew's College - AuroraNT08.37
Derek BoekerCrestwood College - TorontoNT08.43
Isaac BolotenRoyal St. George's CollegeNT08.44
Tristan BurrRidley CollegeNT08.47
Bartek MozdzenSt. John's KilmarnockNT08.47
Conor Shanahan-GuayLakefield College SchoolNT08.56
Connor SomervilleGreenwood CollegeNT08.62
Benjamin NicolucciGreenwood CollegeNT08.77
Alex MurphyTrinity College - Port HopeNT08.91
Io LamAlbert College - BellevilleNT09.04
Ezra KirshGreenwood CollegeNT09.04
Mostafa AbdelkaderTMS SchoolNT09.21
Alek BoisjolyLakefield College SchoolNT09.36
Adam PinningtonCrescent School - WillowdaleNT09.77
Irving HernandezAlbert College - BellevilleNT10.65
Sebastian ZarazuaRidley CollegeNTDNS
Damien HenryCrescent School - WillowdaleNTDNS
Aleks SormazHillfield-Strathallan-HamiltonNTDNS
Alex OdameSt. John's KilmarnockNTDNS
Josh ArcherAlbert College - BellevilleNTDNS
Spencer PhillipsAlbert College - BellevilleNTDNS
Beau BinnieCountry Day School - King City08.21DNS
Noah StoryLakefield College SchoolNTDNS
Matt LeyteTrinity College - Port HopeNTDNS
Matt StewartRoyal St. George's CollegeNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Adre SimmondsSt. Andrew's College - Aurora07.4007.3610
Kenny AdigweTrinity College - Port Hope07.5007.378
Kenji MarshallHillfield-Strathallan-Hamilton07.7107.546
Michael LibertoVillanova College07.6107.605
Jacob EdwardsSt. Andrew's College - Aurora07.7207.604
Alexander SterlingGreenwood College07.6207.623
Dlyan LamacaDe La Salle College - Toronto07.7507.642
Niklaus SeidelSt. Andrew's College - Aurora07.6407.731
Last updated Wed, 05 Apr 2017 15:06:36
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.