Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 15, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (71.82 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Shaina Harrison
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
07.81
-0.0
Gillian Dominico
Unionville - Markham
08.20
08.31
-0.0
Lisa Anim-ansah
Woodbridge College- Woodbridge
08.00
08.32
-0.0
Khadijah Valentine
Markham - Markham
NT
08.36
-0.0
Adeife Adekusibe
St. Joan of Arc - Maple
08.55
08.47
-0.0
Alana Fortella
Milliken Mills H.S.
08.50
08.48
-0.0
Priscilla Kusi-Asare
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.50
-0.0
Aquila Henry Cotnam
Langstaff - Richmond Hill
NT
08.73
-0.0
Nadia Popov
Sacred Heart - Newmarket
08.85
08.76
-0.0
Tamanna Bawa
Maple - Maple
NT
08.77
-0.0
Khadijah Salawu
Unionville - Markham
08.40
08.77
-0.0
Alexandria LeBlanc
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.80
-0.0
Samantha Yang
Unionville - Markham
NT
08.81
-0.0
Ayotola Fatola
St. Joan of Arc - Maple
08.59
08.84
-0.0
Arnelle Collison
Woodbridge College- Woodbridge
08.10
08.88
-0.0
Shanelle Dudart
Thornlea - Thornhill
NT
08.96
-0.0
Natalie Mangos
Markham - Markham
NT
09.01
-0.0
Reanne Cardoza
Bill Crother - Unionville
NT
09.01
-0.0
Julia Vickers
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
09.06
-0.0
Michelle Tang
Markham - Markham
NT
09.08
-0.0
Maria-Audrey Chadili
Thornhill S.S Tigers
NT
09.14
-0.0
Sonia Fedele
Holy Cross - Woodbridge
NT
09.16
-0.0
Sara Turner
Bur Oak S.S.
NT
09.31
-0.0
Robin Stirling
Markham - Markham
NT
09.35
-0.0
Sarah Mowder
Langstaff - Richmond Hill
NT
09.35
-0.0
Arnella Collison
Woodbridge College- Woodbridge
08.30
09.37
-0.0
Kaja C Williams
Bur Oak S.S.
NT
09.43
-0.0
Rodelle Calubayan
Markham - Markham
NT
09.46
-0.0
Kelsey Glaser
Thornhill S.S Tigers
NT
09.48
-0.0
Kimberley Yuen
Unionville - Markham
NT
09.51
-0.0
Sharayah Palmer
Thornhill S.S Tigers
NT
09.52
-0.0
Heather Noble
Langstaff - Richmond Hill
09.34
09.53
-0.0
Francine Marantz
Thornlea - Thornhill
NT
09.67
-0.0
Natashya Falcone
St. Elizabeth - Thornhill
08.10
09.68
-0.0
Rachel Widakdo
Thornlea - Thornhill
NT
09.75
-0.0
Stacey La
Markham - Markham
NT
09.80
-0.0
Layla Steadman
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.97
-0.0
Camille Chavez
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
10.18
-0.0
Brownyn Clarke
Unionville - Markham
NT
10.48
-0.0
Rachel Farkas
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
12.53
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Shaina Harrison
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.81
07.58
-0.0
10
Gillian Dominico
Unionville - Markham
08.31
08.25
-0.0
8
Khadijah Valentine
Markham - Markham
08.36
08.28
-0.0
6
Adeife Adekusibe
St. Joan of Arc - Maple
08.47
08.45
-0.0
5
Priscilla Kusi-Asare
St.Theresa of Lisieux-Richmond
08.50
08.51
-0.0
4
Aquila Henry Cotnam
Langstaff - Richmond Hill
08.73
08.82
-0.0
3
Lisa Anim-ansah
Woodbridge College- Woodbridge
08.32
09.51
-0.0
2
Alana Fortella
Milliken Mills H.S.
08.48
DNS
-0.0
c
Last updated Fri, 15 Apr 2011 19:05:45
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en