trackdatabase.com logo







Senior Boys 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Emmanuel AjirobaSt. Augustine - Brampton10.9811.14
Adam DellowOur Lady of Mount Carmel-MissiNT11.14
Nifemi OjutalayoRobert F. Hall - Caledon East14.0011.18
Dylan WhiteES Sainte-Famille - Mississaug11.9611.20
Damian ReidSt. Roch - Brampton12.0011.47
Jonathan MorrisRobert F. Hall - Caledon East15.0011.50
Reuben YoungSt. Marcellinus - Mississauga15.0011.71
Kosaran GumarathasTurner-Fenton - Brampton12.0011.72
Antonio RoachBrampton Centennial - Brampton12.5011.73
Nathan Spencer-SmithStreetsville - Mississauga11.0011.82
DJ McLaughlinSt. Marcellinus - Mississauga13.0011.92
Josh DiabSt. Marcellinus - Mississauga13.0011.94
Varun KuoPort Credit - Mississauga11.4012.08
Antonio KentAscension of Our Lord-Miss12.7612.09
Ryan WolkowichSt. Marcellinus - Mississauga15.0012.10
Daniel GomezSt. Roch - Brampton12.5012.11
Jordyn Owusu-AnsahSt. Augustine - Brampton11.8012.12
Levi SmithRobert F. Hall - Caledon East14.0012.13
Jack PerryBishop Allen Academy-Etobicoke11.6012.22
Malachi SmithAscension of Our Lord-Miss12.8712.30
JC GalardeSt. Aloysius Gonzaga-Mississau12.5412.40
Gyasi Sekyi-OtuIona Catholic - Mississauga12.0012.47
Kemoore ClarkeHarold M Brathwaite - BramptonNT12.56
Christian DeGiorgisSt. Marcellinus - Mississauga15.0012.59
Ethan WangSt. Marcellinus - Mississauga12.0012.61
David OmiyiSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT12.62
Abubakar ButtRick Hansen - MississaugaNT12.63
Matthew LeeFather John Redmond - Toronto12.9412.75
Damon LewisIona Catholic - Mississauga12.0012.75
Jason CruzFr Michael Goetz - MississaugaNT12.80
Jevaun PuseyBrampton Centennial - Brampton13.5012.83
Rongan GuoBishop Allen Academy-Etobicoke12.5012.84
Dhiren LadSt. Marcellinus - Mississauga15.0012.84
Peter MrseSt Martin CSS - Mississauga12.0012.91
Suleiman JibrilStreetsville - Mississauga12.5013.05
Alex OcampoFr Michael Goetz - Mississauga13.0013.10
Doron ButcherSt. Marcellinus - Mississauga14.0013.18
Justin KanjiSt. Marcellinus - Mississauga15.0013.19
Zain MalikStreetsville - Mississauga12.5013.25
Jack LamClarkson - Mississauga12.5013.37
Aiden BoydSt. Joan of Arc - Mississauga13.2613.41
Jagtar SandhuChinguacousy - Brampton12.0013.62
Aram RadwanFr Michael Goetz - Mississauga13.0013.62
Jodhbir MehmiChinguacousy - Brampton12.3013.79
Noah Hendricks-PolackHarold M Brathwaite - BramptonNT13.83
Liam HumbleChinguacousy - Brampton13.0013.96
Isreal AdeniylHarold M Brathwaite - BramptonNT14.14
Maylahan KengatharanRick Hansen - MississaugaNT14.15
Jim LuLorne Park - Mississauga11.5014.84
Ahmed KhanRick Hansen - Mississauga12.54NT
Chris CarusoCorpus Christi Catholic Second12.47NT
Tyler HartHumberview - BoltonNTNT
Neven Hervatin-StanberrySt Martin CSS - Mississauga11.50NT
Russell EppSt Martin CSS - Mississauga13.50NT
Malachi PetersonPhilip Pocock - Mississauga11.80NT
D'Angelo Campbell - WaltonIona Catholic - Mississauga12.00NT
Jonathan CorreiraOur Lady of Mount Carmel-Missi12.20NT
Jordan MillerPort Credit - Mississauga10.00NT
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Emmanuel AjirobaSt. Augustine - Brampton11.1410.83
Adam DellowOur Lady of Mount Carmel-Missi11.1411.07
Damian ReidSt. Roch - Brampton11.4711.18
Nifemi OjutalayoRobert F. Hall - Caledon East11.1811.27
Jonathan MorrisRobert F. Hall - Caledon East11.5011.44
Reuben YoungSt. Marcellinus - Mississauga11.7111.88
Kosaran GumarathasTurner-Fenton - Brampton11.7212.00
Dylan WhiteES Sainte-Famille - Mississaug11.20DNS
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.