Meet Info
CISAA Sr Indoor
Apr 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Danielle Hudson
Villanova College
NT
08.32
Lucie Soicher
Greenwood College
NT
08.80
Ebele Adigwe
Trinity College - Port Hope
NT
08.83
Isabella Aversa
De La Salle College - Toronto
NT
08.87
Megan Berry
St. John's Kilmarnock
NT
08.88
LeAnne Nguyen
Trafalgar Castle - Whitby
NT
08.93
Karina Burke
Ridley College
NT
08.94
Claire Shafto
Greenwood College
NT
08.98
Athena Foo
Bishop Strachan School
NT
09.21
Alexa Checcetto
Bayview Glen - Don Mills
NT
09.30
Skye Nip
Country Day School - King City
NT
09.36
Abbey DeFulviis
De La Salle College - Toronto
NT
09.40
Maria Athanassoulias
Bayview Glen - Don Mills
NT
09.50
Juliana Paura
De La Salle College - Toronto
NT
09.71
Lauryn Pierro
De La Salle College - Toronto
NT
09.73
Zoe Kovacs
St. John's Kilmarnock
NT
09.75
Ava Favero
St. John's Kilmarnock
NT
09.77
Elizabeth McLean
De La Salle College - Toronto
NT
09.94
Blaise Omalley
Branksome Hall - Toronto
NT
10.03
Ariel Gorodensky
The York School - Toronto
NT
10.06
Isabelle Rovazzi
St. Clement's School
NT
10.06
Noelle Lin
Bayview Glen - Don Mills
NT
10.08
Polina Makarchuk
Ridley College
NT
10.11
Bryn Vanwinters
Bishop Strachan School
NT
10.16
Mimi Mann
Branksome Hall - Toronto
NT
10.35
Kennedy Parham
Havergal College - Toronto
NT
10.39
Emma Kafarowski
Holy Trinity School
NT
10.45
Shivani Pradhan
Bayview Glen - Don Mills
NT
10.54
Helena Hyams
The York School - Toronto
NT
10.64
Julia Welstead
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Sammy Allison
Bayview Glen - Don Mills
NT
DNS
Sarah Marrone
The York School - Toronto
NT
DNS
Karen Sanchez
Lakefield College School
NT
DNS
Kennedy Parham
Havergal College - Toronto
NT
DNS
Gemma Barber
St. Clement's School
NT
DNS
Greer Pickford
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Lucia Stafford
Toronto French School- Toronto
09.50
DNS
Saron Mulvgeta
Holy Trinity School
NT
DNS
Kailyn Henderson
Holy Trinity School
NT
DNS
Graelen Bercik
Lakefield College School
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Danielle Hudson
Villanova College
08.32
08.24
10
Ebele Adigwe
Trinity College - Port Hope
08.83
08.65
8
Karina Burke
Ridley College
08.94
08.76
6
Lucie Soicher
Greenwood College
08.80
08.84
5
Isabella Aversa
De La Salle College - Toronto
08.87
08.91
4
Claire Shafto
Greenwood College
08.98
08.94
3
Megan Berry
St. John's Kilmarnock
08.88
08.94
2
LeAnne Nguyen
Trafalgar Castle - Whitby
08.93
09.19
1
c
Last updated Wed, 02 Apr 2014 17:33:17
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en