Meet Info
Marcellinus NOD Meet 2013
May 8 & 9, 2013
May 8, 2013 to May 9, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Leya Buchanan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.00
12.29
LeShe Wedderburn
St. Edmund Campion
12.70
12.49
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
12.20
12.55
Natasha Russell
Gordon Graydon - Mississauga
12.53
12.58
Faith Brown
St. Edmund Campion
13.20
12.84
Cierra Da Silva
Heart Lake - Brampton
12.00
12.97
Anita Nwaghodo
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
13.08
Antoinette Sebastian
David Suzuki Secondary School
13.10
13.11
Tianna Gates-Julien
Bramalea - Brampton
12.90
13.20
Cheyenne Wilson
David Suzuki Secondary School
13.10
13.25
Madison Cupani
St.Marguerite d'Youville-Bramp
13.80
13.42
Justine Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
13.50
13.59
Tyana Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
12.50
13.61
Kaijah Harris
Cardinal Leger - Brampton
13.00
13.90
Chelsea Larzarus
Cardinal Ambrozic - Brampton
13.50
13.93
Whitney Ware
St.Marguerite d'Youville-Bramp
14.70
14.00
Rachel Inniss
Georgetown - Georgetown
13.50
14.25
Lisa Juniper
Brampton Centennial - Brampton
13.50
14.33
Latasha Nelson
St. Marcellinus - Mississauga
14.92
14.51
Sheridan Holder
St. Thomas Aquinas - Brampton
13.00
14.53
Mona Muhana
Cardinal Leger - Brampton
12.00
14.59
Gordon Kiara
Cardinal Ambrozic - Brampton
13.70
14.69
Devonna Christie
St. Augustine - Brampton
14.60
14.75
Mary Douglas
Ascension of Our Lord-Miss
14.35
14.91
Victoria Miles
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.75
14.93
Anastasiya Chikova
Applewood Hts - Mississauga
16.10
15.07
Amanjot Saral
Applewood Hts - Mississauga
15.80
15.07
Julia Kagan
Mentor College - Mississauga
13.50
15.35
Rachel D'Arsie
Cawthra Park - Mississauga
13.93
15.86
Keiosha Sparks
St. Thomas Aquinas - Brampton
14.00
16.26
Randeep Mann
Harold M Brathwaite - Brampton
18.65
18.88
Berina Colakovic
Philip Pocock - Mississauga
15.80
DNS
Whitney Carter
Bramalea - Brampton
13.50
DNS
Samantha Hasbum
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
16.00
DNS
Janice Russell
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
DNS
Alexis Torres
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
16.00
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Leya Buchanan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.29
12.11
10
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
12.55
12.38
8
Natasha Russell
Gordon Graydon - Mississauga
12.58
12.39
6
LeShe Wedderburn
St. Edmund Campion
12.49
12.50
5
Cierra Da Silva
Heart Lake - Brampton
12.97
12.93
4
Faith Brown
St. Edmund Campion
12.84
12.97
3
Antoinette Sebastian
David Suzuki Secondary School
13.11
13.22
2
Anita Nwaghodo
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.08
13.48
1
c
Last updated Tue, 25 Jun 2013 15:27:34
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en