Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 18, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.83
07.67
-0.0
Spencer Mok
Bill Crothers - Unionville
NT
07.91
-0.0
Ian Phillips
Markham - Markham
NT
07.92
-0.0
Matthew Pincin
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
08.04
-0.0
Ameer Jeddi
Woodbridge College- Woodbridge
NT
08.07
-0.0
Roshane Farquharson
Alexander MacKenzie H S
08.03
08.14
-0.0
Jared Ash
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
08.16
-0.0
Griffen Elliott
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.17
-0.0
Thevahar Sivarajan
Markham - Markham
NT
08.20
-0.0
Thomas Lai
Stouffville - Stouffville
NT
08.22
-0.0
Darren Eap
Woodbridge College- Woodbridge
NT
08.24
-0.0
Bryan Manweiler
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.24
-0.0
Jmaes Collie
Brother Andre - Markham
NT
08.27
-0.0
Brian Suominen
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.37
-0.0
Nathaniel Ganesh
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.42
-0.0
Ethan Cohen
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
08.46
-0.0
Wyatt Cheng
Brother Andre - Markham
NT
08.48
-0.0
Teddy Guo
Markville - Markham
NT
08.50
-0.0
Josef Ommary
Markville - Markham
NT
08.54
-0.0
Michael Do Santos Zounon
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
08.55
-0.0
Andrew Dickson
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.56
-0.0
Andrew Daniell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.57
-0.0
Eric Akin
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.59
-0.0
Shak Krishnananthan
Markham - Markham
NT
08.62
-0.0
Luke Rivers
Markham - Markham
NT
08.69
-0.0
Kimani McDermott
Stouffville - Stouffville
NT
08.73
-0.0
Ray Alibux
Stouffville - Stouffville
NT
08.76
-0.0
Marco Alves
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
08.80
-0.0
Cody Thompson
Stouffville - Stouffville
NT
09.01
-0.0
Oscar Ruiz
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.06
-0.0
Alex Prosserman
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
09.09
-0.0
Alejandro Romero
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.11
-0.0
David Mestenev
Alexander MacKenzie H S
NT
09.23
-0.0
Benji Dzaldov
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
09.38
-0.0
Oren Karol
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
10.20
-0.0
Marcus Wong
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
-0.0
Neil He
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
-0.0
Alif Morshed
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
-0.0
Maxx Drukmaler
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
DNS
-0.0
Justin Brown
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
-0.0
Steven Giusfredi
Sacred Heart - Newmarket
07.95
DNS
-0.0
Patrick Lieu
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
-0.0
Edwin Lo
Brother Andre - Markham
NT
DNS
-0.0
Braden Amin
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.67
07.63
-0.0
10
Spencer Mok
Bill Crothers - Unionville
07.91
07.76
-0.0
8
Ian Phillips
Markham - Markham
07.92
07.89
-0.0
6
Roshane Farquharson
Alexander MacKenzie H S
08.14
07.90
-0.0
5
Griffen Elliott
Dr. G. W. Williams - Aurora
08.17
07.94
-0.0
4
Matthew Pincin
Jean Vanier - Richmond Hill
08.04
07.98
-0.0
3
Jared Ash
Community Hebrew Academy-R.H.
08.16
08.00
-0.0
2
Ameer Jeddi
Woodbridge College- Woodbridge
08.07
08.05
-0.0
1
c
Last updated Sun, 21 Apr 2013 23:15:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en