Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 17, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (171.92 kB)
Media Full Results (55.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Alexander Helman
Langstaff S S
NT
07.70
-0.0
Harry Yueng
Unionville H S
08.20
07.95
-0.0
Kingsley Ho
Bur Oak S.S.
NT
08.03
-0.0
Ryan Vinnitsky
Westmount C I
NT
08.13
-0.0
Kazim Mirhadi
Emily Carr Secondary School
NT
08.15
-0.0
Kevin Ho
Unionville H S
09.00
08.16
-0.0
Stefan Clarke
Bur Oak S.S.
NT
08.17
-0.0
Jordan Somers
Stouffville D S S
NT
08.17
-0.0
Jeff DiNallo
Cardinal Carter S S
NT
08.19
-0.0
Terrance Wong
Unionville H S
08.00
08.23
-0.0
Chris Daniels
Stouffville D S S
NT
08.28
-0.0
Kenny Fuentes
Brother Andre C H S
NT
08.32
-0.0
Lee-Michael Zoffranieri
Cardinal Carter S S
NT
08.42
-0.0
Andrei Kanaptski
St. Theresa Lisieux
NT
08.46
-0.0
Aaron-Mitchell Baker
Brother Andre C H S
NT
08.53
-0.0
Mathew Wong
Unionville H S
08.40
08.56
-0.0
Dylan Boyd
St. Theresa Lisieux
NT
08.57
-0.0
James Sichantha
Dr. John Denison
NT
08.60
-0.0
Navin Purushuttam
Unionville H S
08.00
08.60
-0.0
Tony Wang
St. Augustine CHS
NT
08.61
-0.0
Micheal Rapallo
Emily Carr Secondary School
NT
08.64
-0.0
Kyle Asaph
Cardinal Carter S S
NT
08.65
-0.0
Ankit Bhat
Markham D H S
NT
08.65
-0.0
Ricky Evans
Cardinal Carter S S
NT
08.68
-0.0
Thomas Dominico
Brother Andre C H S
NT
08.69
-0.0
Mathias Leung
St. Augustine CHS
NT
08.73
-0.0
Steven Rapallo
Emily Carr Secondary School
NT
08.79
-0.0
Kevin Mahaise
Bur Oak S.S.
NT
08.80
-0.0
Ankit Kapoor
Markham D H S
NT
08.98
-0.0
Matthew Kinder
Cardinal Carter S S
NT
09.04
-0.0
Matthew Giambattista
Cardinal Carter S S
NT
09.04
-0.0
Kadean Griffiths
Langstaff S S
NT
09.06
-0.0
David Meredith
St. Theresa Lisieux
NT
09.19
-0.0
Tyler Howe
Sutton D H S
NT
09.33
-0.0
Irving Mui
Unionville H S
09.00
09.41
-0.0
Brandon Walsh
Stouffville D S S
NT
09.51
-0.0
Jaswinder Taank
Emily Carr Secondary School
NT
DNS
-0.0
Giancarlo Iantorno
Cardinal Carter S S
NT
DNS
-0.0
Jeremy Au Yeung
Bur Oak S.S.
NT
DNS
-0.0
Vincent Ng
Unionville H S
09.00
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Alexander Helman
Langstaff S S
07.70
07.70
-0.0
10
Harry Yueng
Unionville H S
07.95
07.90
-0.0
8
Kingsley Ho
Bur Oak S.S.
08.03
08.06
-0.0
6
Kevin Ho
Unionville H S
08.16
08.10
-0.0
4
Stefan Clarke
Bur Oak S.S.
08.17
08.11
-0.0
2
Kazim Mirhadi
Emily Carr Secondary School
08.15
08.14
-0.0
1
Ryan Vinnitsky
Westmount C I
08.13
08.41
-0.0
Jordan Somers
Stouffville D S S
08.17
08.88
-0.0
c
Last updated Thu, 17 Apr 2008 17:17:10
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en