Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 3, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
08.09
08.18
Sojung Kim
Bill Crothers - Unionville
NT
08.40
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
08.39
08.44
Elisa Marconi
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
08.47
Sierra Conville
Stouffville - Stouffville
NT
08.70
Remington Friel
Sacred Heart - Newmarket
09.03
08.83
Melissa Nicoletti
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.95
Lauren Harrison
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.01
Evelinh Knight
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.05
Ashley Deckert
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.09
Julianna Scott
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.15
Kristen Miura
Unionville - Markham
NT
09.20
Michelle Ng
Unionville - Markham
NT
09.25
Eunice Avonyo
Stephen Lewis - Vaughan
09.37
09.26
Megan Balogh
Stouffville - Stouffville
NT
09.27
Kimberly Xie
Unionville - Markham
NT
09.39
Hailey Ramoutar
Woodbridge College- Woodbridge
NT
09.48
Meagan MacLennan
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.49
Samantha Pavlik
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.54
Michelle Quarcoopome
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.60
Rachel Kwok
Markville - Markham
NT
09.68
Heather Jennings
Markville - Markham
NT
09.69
Michelle Amini
Langstaff - Richmond Hill
NT
09.70
Vaishalei Manoharan
Markham - Markham
NT
09.71
Fernanda Carlin
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.71
Kristen Wong
Unionville - Markham
NT
09.74
Sarah Chen
Markville - Markham
NT
09.75
Amanda deVries
Stouffville - Stouffville
NT
09.75
Serrina Philip
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.82
Tamra Newton
Stouffville - Stouffville
NT
09.85
Love Ariajegbe
Sacred Heart - Newmarket
NT
09.93
Zoe Mar
Unionville - Markham
NT
09.93
Jessica Waslenko
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.10
Anastacia Pecherskaya
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
10.16
Sophia Badakhshan
Thornlea - Thornhill
NT
10.21
Melody Yazdani
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
10.33
Rebecca Shemesh
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
10.37
Imuetinya-osa Asemota
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
10.59
Leeat Goldenberg
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
11.13
Wakilat Coker
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Onella Kern
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Alessia Terigni
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Emily Kocjancic
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Vivian Ho
Unionville - Markham
NT
DNS
Sunny Liao
Unionville - Markham
NT
DNS
Sydney Perlmutar
Thornlea - Thornhill
NT
DNS
Christina Lucas
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Taylor Murray
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Tahellah Cameron
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Annastacia Smith-Richards
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Hannah Gray
Sacred Heart - Newmarket
09.62
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
08.18
08.10
10
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
08.44
08.32
8
Elisa Marconi
Jean Vanier - Richmond Hill
08.47
08.44
6
Sojung Kim
Bill Crothers - Unionville
08.40
08.55
5
Remington Friel
Sacred Heart - Newmarket
08.83
08.66
4
Lauren Harrison
Dr. G. W. Williams - Aurora
09.01
08.97
3
Melissa Nicoletti
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.95
08.98
2
Sierra Conville
Stouffville - Stouffville
08.70
SCR
c
Last updated Fri, 11 Apr 2014 19:18:55
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en