trackdatabase.com logo







Midget Boys 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Jadon RoseOur Lady of Mount Carmel-Missi11.1311.46
Justin JosephLoyola CSS - Mississauga11.6011.75
Jalon RoseOur Lady of Mount Carmel-Missi11.1212.02
Clinton BelloSt. Marguerite d'Youville-Bram12.0012.12
Luke DuretteFather John Redmond - Toronto12.8812.15
Nathaniel TyszkiewiczErindale - Mississauga13.0012.18
Stephen DecordovaSt. Joan of Arc - Mississauga13.5512.19
Matthew ReynoldsMayfield - Brampton12.6012.22
Temitayo JohnSt. Marguerite d'Youville-Bram12.0012.28
Noah CabralPhilip Pocock - Mississauga11.9012.28
Ben FudgeFather John Redmond - Toronto12.9712.38
Andrew LiouAbbey Park - Oakville13.0012.39
Malcolm ShirleySt. Roch - Brampton13.0012.49
Cameron PrabhooGlenforest - Mississauga13.5012.51
Theofilcar Al-AwosiFr Michael Goetz - Mississauga14.5012.54
Zhemarion SimonClarkson - Mississauga12.5012.56
Nuvjeet GillSt. Marcellinus - Mississauga15.0012.62
Shamar BernardSt. Marguerite d'Youville-Bram13.0012.67
Malcolm TranSt Martin CSS - Mississauga13.0012.75
Jordan BogleRick Hansen - MississaugaNT12.83
Oditha AmarasingheGlenforest - Mississauga14.0012.83
Eric SunAbbey Park - Oakville15.0012.96
Justin MathewSt. Marcellinus - Mississauga15.0013.01
Chad Owens Jr.St. Marcellinus - Mississauga13.0013.08
Jarred CardenasFr Michael Goetz - Mississauga14.0013.09
Eric GoldbachThe Woodlands - MississaugaNT13.11
Szymon ChlopowiecFather John Redmond - TorontoNT13.12
Ryan AntonFather John Redmond - Toronto14.0413.14
Dennis AjokuSt. Roch - Brampton13.0013.19
Adrian PeruginiSt. Marcellinus - Mississauga14.0013.21
Keon BradeBrampton Centennial - Brampton12.3513.28
Darsh MehtaPort Credit - Mississauga13.0013.33
Thushen MohanarajahSt. Marcellinus - Mississauga16.0013.48
Kristian PennyThe Woodlands - MississaugaNT13.51
Mathew FerreiraFr Michael Goetz - Mississauga15.0013.51
Nicholas WellingtonStreetsville - Mississauga13.2013.59
Jason FairhartClarkson - Mississauga14.0013.72
Keyon Johnson EllisErindale - Mississauga13.0013.83
Ravi TrivediChinguacousy - Brampton14.1013.88
Alen HarembasicErindale - MississaugaNT13.94
Karim DevriesStephen Lewis - Mississauga13.0013.98
Tyler WilkinsonMeadowvale - Mississauga12.0014.00
Nasrat GhibiCastlebrooke SS - Brampton13.0014.00
Daniel ChewSt. Marcellinus - Mississauga15.0014.01
Matthew ZhangAbbey Park - Oakville15.0014.16
Issey WuRick Hansen - MississaugaNT14.17
Siddarth MurakilkrishnanMeadowvale - Mississauga12.0014.45
Adea Caxton-MartinsSt. Marcellinus - Mississauga14.0015.23
Lasean CruichshankSt. Roch - Brampton13.0015.25
Shrey DadhaniaChinguacousy - Brampton13.8015.30
Aayush MasterSt. Marcellinus - Mississauga17.0016.21
Arjunaditya KunduMeadowvale - Mississauga12.50NT
Justin KodricPort Credit - Mississauga13.00NT
Zaid IrfanPort Credit - Mississauga13.00NT
Miled NakhelES Sainte-Famille - Mississaug12.40NT
Ivan SauveSt. Augustine - Brampton12.10NT
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Jadon RoseOur Lady of Mount Carmel-Missi11.4611.41
Jalon RoseOur Lady of Mount Carmel-Missi12.0211.42
Justin JosephLoyola CSS - Mississauga11.7512.01
Clinton BelloSt. Marguerite d'Youville-Bram12.1212.11
Luke DuretteFather John Redmond - Toronto12.1512.34
Nathaniel TyszkiewiczErindale - Mississauga12.1812.63
Matthew ReynoldsMayfield - Brampton12.2212.74
Stephen DecordovaSt. Joan of Arc - Mississauga12.1913.33
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.